Ze sortimentu misek pro psy si vybere každý

02-misky-pro-psy

Pokud jste si pořídili nového psího kamaráda nebo chcete udělat radost svému věrnému čtyřnohému společníkovi, zvažte nákup kvalitních misek pro psy. Odměnou vám bude pěkný vzhled, kvalitní zpracování a zdravotní nezávadnost nádobí, které váš pes denně používá.

K neoblíbenějším patří nerezové misky. Jsou velmi lehké a především nerozbitné, takže vydrží velmi dlouho. Není těžké je udržovat v potřebné čistotě, stačí je jednou za čas vložit do myčky. Výrobci je často opatřují protiskluzovou úpravou, aby s nimi strávníci během jídla neputovali po celém bytě.

Zajímavou alternativou jsou keramické misky. Jsou těžší, a proto nejsou nutná žádná protiskluzová opatření. Výrobci je dodávají jednotlivě, ale výjimkou nejsou ani sady dvou keramických misek ve stojánku. Jsou vhodné, pokud chcete, aby nádoby na žrádlo a na vodu splňovaly také estetická kritéria.

Dopřejte svému psovi trochu luxusu

Většině majitelů jejich čtyřnozí miláčci přirostou natolik k srdci, že je berou jako členy rodiny a snaží se jim dopřát to nejlepší. V takovém případě je dobré sáhnout po luxusních a designových miskách. Ty mohou být například plastové s nerezovou vložkou. Na trhu je řada designů, takže je můžete sladit jak s prostředím, ve kterém pes dostává najíst, tak například prostřednictvím obrázků také s povahou vašeho miláčka.

Pokud máte psa, který potravu hltá, a vy jej chcete zpomalit, pomůže vám speciálně tvarované nádobí prodlužující dobu krmení. Luxusní misky zkrátka nejsou jen pro vyznavače luxusu, ale pro všechno opravdové milovníky zvířat. Vaše i psímu pohodlí pak mohou napomoci například psí bary, tedy misky na nastavitelných stojáncích.

Na cesty pořiďte speciální nádobí

Pokud se svým psem cestujete, klidně stačí delší procházky nebo vyjížďky za houbařením, pořiďte mu speciální misku také pro tento účel. Nároky na ni jsou totiž zcela jiné než u běžného nádobí, které používá doma, vítězí především skladnost. Standardem jsou nylonové misky, které se vám pohodlně vejdou do kapsy. Někdo dá přednost láhvi na vodu, k níž je připevněno korýtko na pití, tato forma je vhodná především pro malá psí plemena. Pro velká plemena se hodí spíš výše zmíněná nylonová miska. Oblíbené jsou rovněž sady, v niž je miska na vodu i na krmivo, v některých případech může obsahovat i zásobník na granule.

Kategorie: Ostatní

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce