Zabezpečovací systémy jsou důležité pro firmy i rodinné domy

Bohužel dnešní doba je taková, že každý z nás si svůj majetek musí stále více chránit. To se samozřejmě týká komerčních budov a sídel firem, ale také rodinných domů. Počet vloupání se neustále zvyšuje a zloděje jen tak něco nezastaví. Na zabezpečení objektů si tedy musíte dávat stále více záležet.

magellan-01

Proto je vhodné kontaktovat profesionály

Zabezpečení objektů není vůbec jednoduchým krokem a bohužel už nestačí pouze dát bezpečnostní zámky a mříže na okna. Moderní způsoby ochrany vašeho majetku jsou v důmyslných bezpečnostních systémech. A ty už nezvládne nakombinovat ani zručný kutil, ale měli byste se obrátit na specialisty v této oblasti. Specializované firmy na zabezpečení objektů s vámi nejdříve proberou vaše požadavky na ochranu objektu a poté vám nabídnou různé varianty provedení. Vy tak budete mít jistotu a záruku, že váš majetek je v bezpečí, protože elektronické zabezpečovací systémy budou dokonale fungovat.

Mezi specialisty na trhu se řadí Elektronis s.r.o.

Pokud budete chtít vyhledat opravdového specialistu v oblasti zabezpečení objektů, můžete se obrátit na Elektronis s.r.o. Tato společnost patří ve své oblasti mezi největší profesionály na našem trhu. Elektronis s.r.o. byla založena předními odborníky v této oblasti, kteří dříve působili na vedoucích postech velkých tuzemských firem specializovaných na zabezpečení. Díky množství nasbíraných zkušeností a široké nabídce produktů a zabezpečovacích systémů dokáže najít správné zabezpečení i pro ty nejnáročnější klienty. Pro různé způsoby zabezpečení nemusíte kontaktovat více firem. Stačí jediná. Hlavní specializací jsou elektronické zabezpečovací systémy.

Jaké způsoby zabezpečení pro firmy a komerční objekty?

Realizace elektronických zabezpečovacích systémů pro firmy se dělí do několika kategorií. Záleží zejména na velikosti objektu. Zabezpečovací systémy pro firmy s menším objektem je třeba realizovat jinak, než rozsáhlé komplexy. Základními funkcemi jsou především ochrana daného prostoru před narušením a jeho kontrola. Systémy vyhodnocují situaci pomocí detektorů. Detektory mohou být prostorové, audiodetektory, magnetické kontakty, požární, otřesové, ťísňové a další. Prováděný druh zabezpečení může být drátovým nebo bezdrátovým způsobem s manuálním ovládáním klávesnicí nebo s ovládáním v mobilu. Každý systém EZS může být vybaven mnoha softwary, které zajistí různé možnosti ovládání a různé funkce.

Jak Elektronis s.r.o. dokáže zabezpečit rodinné domy?

Elektronické zabezpečení rodinných domů může mít také mnoho individuálních řešení. Společnost Elektronis s.r.o. ale pro realizace využívá pouze systémy od renomovaných a kvalitních výrobců, jakými jsou například SIEMENS, PARADOX, DSC, JABLOTRON nebo GALAXY. Všechny druhy zabezpečení jsou vytvářeny přímo na míru pro daný objekt tak, aby bylo dosaženo maximálního stupně ochrany. Žádná univerzální řešení pro všechny budovy.

Kategorie: Dům

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce