Z průšvihu vás dostane instalatér

01-instalater

V takřka každém domě nebo bytě dříve či později dojde k havárii na přívodu vody. Když k takové havárii dojde, je to velmi nepříjemné, protože voda se sama od sebe nezastaví. Je nutný rychlý zásah obyvatel a následně dobrý instalatér.

Co dělat při havárii vody?

Především musíte co nejdříve zavřít hlavní přívod vody. S tímto krokem v žádném případě neotálejte, je nutné co nejdříve zamezit dalšímu přílivu z potrubí. To platí nejen pro výše zmíněnou havárii, ale na jakýkoliv problém ze známé trojice voda topení plyn. Pokud bydlíte v bytovém domě a je možné zavřít ventil jen pro váš byt, udělejte to, nebudete muset sousedům vysvětlovat, proč jsou na suchu.
Ihned poté je třeba najít co nejdříve dobrého řemeslníka, který odstraní samotnou závadu. Mám s tím osobní zkušenost, takže vím, jak jsem napoprvé složitě hledal někoho, kdo bude ochoten ještě ten samý den přijet, najít závadu a ještě ji i opravit. Až na druhou havárii jsem byl dobře připravený, měl jsem totiž kontakt na ochotného mistra svého řemesla.

Dobrý řemeslník nad zlato

Pokud jste z Prahy, pomůže vám s instalatérskými pracemi Stanislav Gráf, kterého zastihnete na telefonu 774 191 649. Mám vyzkoušeno, že přijede na místo takřka okamžitě, opraví poruchu a doporučí vám, jak jí propříště zabránit, například výměnou problematické části rozvodů.

Zvládá nejen vodovodní potrubí, ale také topení a plyn a dokonce v hlavním městě nabízí i služby hodinového manžela. Pokud bydlíte v rodinném domě, může za vás strojně vyčistit kanalizaci nebo pomoci s drobnými stavebními pracemi. Potřebujete položit novou laminátovou podlahu? Žádný problém.

Zkrátka kdo není zrovna kutilský typ, může si s ním dohodnout také další práce, aniž by bylo třeba volat velkou firmu s vysokými náklady.

A na závěr jedna dobrá rada. Když už se stane, že doma chodíte po kotníky ve vodě, nemáte příliš náladu pátrat na internetu po dobrém řemeslníkovi. Proto si kontakt pokud možno už dnes uložte do svého telefonu, případně si napište lístek do peněženky. Uvidíte, že se vám to vyplatí.

Kategorie: Interiér

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce