Výšková stavba Sluneční věž – realitní projekt roku 2011

slunecni-vez

Pražská část Karlín nezaujme jenom svou bohatou historií, a malebnými uličkami. Tato část nově zaujme také svým komfortním bydlením, které dokáže nabídnout developerský projekt s názvem Sluneční věž. Ten má charakter výškové budovy, která nabídne celkem 21 podlaží, v nichž se zájemcům nabízí 30 prostorných a dokonale vybavených apartmánů. Na výběr je od dispozic 2+kk, až po luxusní prostory s dispozicemi 5+kk, které jsou ideální pro náročné rodiny, které o nových bytech Sluneční věže uvažují.

Nádherná lokalita, s perfektními výhledy

A jsou to právě ty nejvyšší patra daného projektu, která ocení všichni, kteří chtějí mít na Prahu 8, ale i na celková panoramata Prahy, včetně Pražského hradu dokonalý výhled. Sluneční věž ocení i ty, kteří hledají perfektní dostupnost kamkoliv. Objekt stojí mezi linkami metra Invalidovna a Palmovka, na které je to 2 – 5 minut. V centru samotné Prahy tak lze být do 10 minut.

Stejně tak ale lokalita nadchne pro dostupnost škol, školek, zdravotnických zařízení a obchodů, nebo restaurací. Milovníci sportovních aktivit jistě využijí cyklostezky, které Prahu 8 lemují, a milovníci sportů na čerstvém vzduchu, nebo naopak odpočinku, mohou využít park Vítkov. A podobně nedaleko je to do nejbližších kancelářských prostor, které nabízí office centrum na Florenci. K tomu stačí přidat nádhernou lokalitu Karlína, a je jasné, že novostavba Sluneční věž je zcela výjimečným místem pro bydlení.

Dokonalý komfort a bezpečí

Co však Sluneční věž nabídne také, to je dokonalé bezpečí. Ačkoliv je Karlín znám minimální kriminalitou, přesto projekt nabídne kamerové systémy, chipové klíče, nebo budoucí recepci. Stejně tak ale nabídne i bezpečí pro automobily, a to včetně jejich výtahu.
Z hlediska celkového luxusu a pohodlí se obyvatelé mohou těšit ze dvou osobních výtahů, finské a infra sauny, nebo hliníkových slunolamů na prosklených fasádách. Stejně tak ale oslní i výbava samotných interiérů, kde tak nechybí ani špičkově zařízené apartmány, které kombinují dřevěné podlahy a další prvky, či řadu moderního vybavení. Stejně zaujmou i luxusně pojaté koupelny a ložnice, popřípadě i zimní zahrady, a to v případě nejluxusnějšího apartmánu 5+kk. Vše tak vede k dokonalému dojmu, a názoru, že Sluneční věž skutečně má co nabídnout.

Kategorie: Nové bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce