Vyberte si tu nejkvalitnější podlahu v Liberci

Kvalitní podlahová plocha je velmi důležitá a tvoří jeden ze základů každého interiéru. Výběr krytin je dnes skutečně pestrý. Doby, kdy se do interiéru pokládaly pouze koberce, jsou již dávno pryč. Velmi oblíbené jsou zejména umělé povrchy, jimž vévodí především linoleum anebo vinyl. Vybírat si lze ale i z různých modelů laminátových podlah. Zajímavé jsou ale také dřevěné povrchy a korek.

Snadná údržba

Údržba veškerých zmiňovaných ploch je poměrně jednoduchá. V první řadě byste měli celou podlahovou plochu dokonale vysát. Když máte hotovo, můžete si vzít mop a začít podlahu vytírat. Potřebovat budete jen kbelík s vodou a saponát. Ten byste měli vybírat podle konkrétního typu povrchu. Například na laminátové podlahy je vhodné přímo prostředky, které jsou na ně speciálně určeny. Stejně tak je tomu i u ostatních typů. Pokud si budete chtít pořídit některou podlahu v Liberci nebo jeho okolí, určitě nebudete mít problém. Stačí si pouze zadat poptávku a budete mít ty nejkvalitnější a nejlevnější podlahy v Liberci. Bude přitom pouze na vás, o jaký druh se bude jednat. Chcete-li vsadit na sílu přírodních materiálů, pak volte rozhodně zmiňovaný korek anebo dřevo.

Korek a dřevo nezklamou

Korek je speciální materiál, který se dříve jako krytina nevyužíval. Většina z nás znala tento materiál výhradně jako součást špuntů k lahvím. Dnes jsou korkové podlahy doslova dokonalé. Výborné jsou díky naprosto jemnému nášlapu a antialergenním vlastnostem. Vyžadují minimální údržbu a v případě potřeby je možné vyměnit poškozené místo pouze výřezem. Jakousi klasiku představují dřevěné podlahy. Masivní dřevo je maximálně pevné a jeho vzhled dokáže zaujmout již na první pohled. Vybírat si navíc lze z mnoha různých dekorů. Barevně si tak můžete dřevěný povrch přizpůsobit celému vzhledu interiéru. Uklízení těchto podlah je také velmi jednoduché.

Kategorie: Interiér

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce