Vyberte si správný autoservis!

Hledáte dokonalý výběr nových i ojetých aut? Je vaším požadavkem záruční a pozáruční servis vozidel a také služby pneuservisu? Toužíte najít spolehlivého partnera nabízející spolehlivá vozidla? Podívejte se na internetové stránky www.automaca.cz anebo hned navštivte jeho zajímavý autosalón. Ptáte se, proč právě toto autocentrum? Určitě vás přesvědčí jeho dvacetiletá tradice a úspěšná stabilita. Stále se obměňující nabídka vozů značek Škoda, FIAT a SEAT vás jistě nenechá chladnými. Už jste se rozhodli pro značku automobilu? Pokud ne, přijeďte do autoservisu Máca a absolvujte zkušební jízdu předváděcími vozy. Po dynamické a pohodlné jízdě se jistě okamžitě rozhodnete pro svého favorita. Máte zájem o koupi motocyklů a skútrů Kentoya? Jste také na správné stránce!

Nabídka služeb autoservisu Máca je velkolepá

Vybírejte si mezi množstvím služeb autosalónu Máca. Prodej nových vozů Škoda, FIAT a SEAT je pouhý začátek nabízených činností. Za zmínku stojí záruční a pozáruční servis, který je prováděn technologicky vyspělými diagnostickými zařízeními. Multiznačkový servis je nedílnou službou autocentra Máca. Nezávislé opravy automobilů značky Volkswagen jsou velice žádané. Potřebujete koupit náhradní originální díly na svůj vůz, provést montáž pneumatik anebo LPG? Obraťte se na naše odborníky s profesionálními dvacetiletými zkušenostmi. Díky 24 hodinové odtahové službě splňujeme komfortní služby pro zákazníka.

Ojetá auta jsou výhodnou koupí pro všechny generace!

Autoservis Máca nabízí prodej nových aut, ale také velice žádaný a atraktivní prodej ojetých vozidel. Garantované vozy jsou prozkoumávány všemi odbornými způsoby, než jsou zařazeny do nabídky pro klienty. Jen tak mohou splňovat nutný standard. Záruka minimálně 6 měsíců je zajímavá a lákavá. Prahnete po koupi ojetého auta značky Škoda? My vám nabízíme fantastické nabídky přímo od výrobce. Program Škoda Plus je nejbezpečnější a nejvýhodnější formou nákupu tohoto druhu. Mladé ojeté vozy jsou přitažlivou nabídkou. Jsou v totožném výborném stavu jako ty nové. Za rok používání se jen těžko znehodnotí. Méně než 18 měsíců a méně než 30 000 najetých kilometrům jasná představa o stavu vozidla. Čtyřletá záruka od prodejce je hitem. Pracovníci firmy vám také doporučí výhodné financování automobilu, roční kontrolu zdarma a seriózní nabídky pojištění. Přemýšlejte o koupi ročního automobilu, a šetřete tisíce. Záleží na vašem vkusu, zvycích a hlavně finanční situaci!

maca-2

Kategorie: Ostatní

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce