Virtuální kancelář Praha

Už jste někdy přemýšleli nad tím, že si změníte sídlo firmy? Víte, že tato změna může mít i určité výhody?

Jaké konkrétní výhody virtuální kancelář Praha pro Vás nabízí?

Tak v první řadě se vyhnete častým návštěvám úřadů státní správy, jakými jsou např. finanční úřad, apod. Jelikož změnou získáte sídlo firmy na jedné z našich tří atraktivních adres v Praze (Žižkov, Hostivař, Nové Město), pozvednete tím své podnikání opět o nějaký ten schůdek výš. A vzhledem k tomu, že je v Praze nejvíce podnikatelských subjektů, může tím získat více dalších potencionálních zákazníků.

Jaké všechny další služby k virtuální kanceláři získáte?

Veškerou Vaší poštu došlou na novou adresu – tedy na nové sídlo firmy v Praze Vám automaticky přepošleme na Vámi zadanou adresu, můžeme Vás zastupovat před úřady a pokud plánujete pracovní schůzku či setkání s obchodním partnerem, můžete zdarma tyto prostory pro tuto příležitost využít.
Jako poděkování za využití našich služeb a za opakovaně projevenou důvěru Vám nabídneme i určité slevy, bonusy, akce.

O které motivační slevy tedy jde?

Poskytnutí sídla od naší firmy Vám vždy přinese nějakou slevu navíc. Nabídnout Vám můžeme „množstevní slevu“. Má-li Vaše firma již sídlo na jedné z našich adres, na další novou službu u nás dostanete 1 000 Kč slevu. Pokud potřebujete 2 služby najednou ,získáváte slevu 1 000 Kč na obě firmy. Doporučíte-li nám klienta, nabídneme Vás slevu z Vaší služby nebo 1000 Kč jako provizi. Pokud prostřednictví naší firmy koupíte ready-made společnost nebo starší s.r.o., obdržíte 1000 Kč slevu na sídlo této společnosti.

Proč virtuální kancelář?

Ušetříte za provoz vlastní kanceláře a získáte dobrou adresu nebo sídlo pro Vaši společnost. Nabízíme Vám komplexní řešení administrativních služeb za bezkonkurenční ceny. Staneme se Vaším spolehlivým partnerem a pravou rukou při podnikání. A diskrétnost je u nás naprostou samozřejmostí! Sídlete na tom správném místě s virtuální kanceláří Praha!

Kategorie: Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce