Vhodný kandidát pro vaše představy o plastových oknech

dafe

Plánujete výměnu starých oken za nové modely? Už se nemůžete dočkat, jak bude váš dům zářit novotou? Výměna oken je ovšem velice zásadní událostí v historii vašeho bydlení. Vybrat si správnou společnost není vůbec jednoduché. Mnohé jsou bez důležitých zkušeností a nepoužívají vyspělé technologie a špičkové materiály. Ukončete své trápení v hledání a rozhodněte se pro sebevědomou firmu DAFE-PLAST, společnost dvacetiletou tradicí. Tato opravdu dlouhá doba je stěžejním bodem ve vašem konečném úsudku. Zvolte si osvědčenou kvalitu a tradici. Dvacetileté zkušenosti mluví samy za sebe. Nabídka společnosti DAFE-PLAST je nadčasová díky detailně propracovaným výrobkům.

Vejděte do světa fantazie hliníkových oken

Výměna oken za nová a elegantní plastová či hliníková, je optimálním krokem. Trendy vzhled a eleganci na první pohled převýší snad jen dokonale zpracované tepelně izolační vlastnosti. Rozhodněte se pro společnost, která vám dokáže nabídnout více díky své vlastní obchodní síti prodejen po celé České republice. Máme za sebou tisíce realizací v rodinných domech i průmyslových budovách. S našimi produkty se nezklamete. Poradíme vám při výběru a nabídneme nejpřijatelnější cenovou nabídku. Výsledkem je spokojený zákazník.

Internetové stránky pomohou při výběru

Podívejte se na naše luxusní výrobky zblízka v našem novém Showroomu DAFE. Zde si prohlédnete všechny oceněné produkty v podobě plastových a hliníkových oken, dveří a zimních zahrad. V roce 2011 jsme získali ocenění veřejnosti v soutěži výrobek roku. To je pro nás ten nejcennější úspěch. Přijeďte se podívat do Jihlavy na náš originální showroom DAFE!

Vyberte si plastová okna podle stylu vašeho života

Díky rozsáhlé nabídce plastových oken a dveří si můžete vymýšlet různé varianty, barvy a provedení. DAFE-PLAST nabízí produkty z profilů německé společnosti REHAU. Tradiční špička v oboru je vám na dosah ruky. Osazování ROTO zaručuje dlouhou životnost a službu. Záruka na naše výrobky je nově prodloužena na pět let a poradenství s konzultacemi zdarma, jsou prostě skvělé doplňkové služby. Hliníková okna jsou také v naší nabídce zastoupena. Profily jsou dodávány od německé společnosti SCHUCO, která nabízí jen totálně vyspělou kvalitu. Splňte si svoje představy s našimi nabízenými výrobky a budete spokojeni na dlouhé roky.

Ohřejte se v zimní zahradě
Milujete klid a pohodu? Váš dům je velký, ale chybí v něm trocha nostalgie a romantiky? Udělejte si radost a objednejte si výstavbu zimní zahrady. Její výhody jsou vskutku neocenitelné. Celoroční využívání je dokonalým místem pro relaxaci. Pro dosažení skutečně propracovaných prvků, se obraťte na zkušené profesionály. Zajistěte si v létě i zimě příjemnou teplotu, abyste se neupekli v žáru slunce či nezmrzli v chladu zimy. Stínění i vytápění je zásadní realizací. Konstrukce zimních zahrad jsou od společnosti SCHUCO. Už se prostě nespokojte se standardem!

Kategorie: Exteriér a zahrada, Interiér

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce