Ubytování Liberec

Dříve představoval Babylón velkou říši v Mezopotámii, tedy na území dnešního Iráku, dnes tuto v překladu „Bránu boží“ najdete i v České republice a to na severu našeho území. V Liberci se nachází moderní zázemí pro rodiny s dětmi, přičemž jednou z hlavních atrakcí je právě zmíněný Babylón, které nabízí i ubytování.

Rozsáhlé kongresové centrum nabízí zábavu, relaxaci i vhodné prostory pro pracovní aktivity. Pro rodiny s dětmi je tu připraveno pohodlné ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu, odkud je to opravdu jenom pár kroků od centra věnovaného dětské zábavě. Nehledě na animační programy, které jsou v rámci ubytování dětem nabízeny. V Babylónu je pro děti dostupné iQpark a iQlandia, jež obojí obsahuje přes 200 exponátů, které si děti mohou děti vyzkoušet, pohrát si s nimi, dále jsou tu hlavolamy, mluvící robot a další zajímavé věci. Další možností je obrovský aquapark, ve kterém se mohou děti vyřádit na třech tobogánech, skluzavce, divoké řece, trychtýři nebo ve vířivce.

Zábava v Liberci pro rodiny s dětmi

Liberec jako takový nabízí pro ubytované rodiny s dětmi další možnosti, jak strávit den. Pojďme se podívat na inspiraci, kam vyrazit. Velkým lákadlem je především zoologická zahrada se 170 druhy zvířat, kde se děti mohou setkat i s exotickou faunou i flórou.

Nedaleko od ní se potom nachází botanická zahrada, která je otevřena pro milovníky všech možných druhů rostlin. Obě tyto zahrady patří mezi nejstarší v České republice. Na nákupy lze vyrazit do velkého Obchodního centra Nisa Liberec, které je největší na sever od Prahy. V něm najdete nejen nespočet obchodů, ale také například kino nebo jiné kulturní vyžití.

Město Liberec má jednoduše pro rodiny s dětmi velký potenciál, je zde mnoho možností, jak děti zabavit, aniž by se přitom dospělí nudili. Další možnosti ubytování v Liberci jsou například tříhvězdičkový Pytloun hotel, dále hotel U jezírka, hotel Radnice, hotel Liberec nebo hotel Petra.

Kategorie: Ostatní

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce