TRIV – Expert na stěhování do zahraničí

triv

Říká se, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. To mnohdy znamená složité postupy, které mohou být velmi vyčerpávající, časově nákladné a byrokraticky složité. A co teprve stěhování do zahraničí! Naštěstí existují firmy, které poskytují stěhovací služby a značně vám tak usnadní práci. Mezi jedny z nich patří i společnost TRIV, která veškerý váš majetek přestěhuje za hranice České republiky, například na Slovensko nebo do dalších zemí. Nejen, že přestěhují téměř cokoliv, nejen veškeré vybavení bytů a kanceláří, ale i těžké předměty, jako jsou trezory či klavíry. Jako příjemný bonus navíc poskytují služby v podobě demontáže nábytku či úklidu.

Proč využít právě služby společnosti TRIV?

• Postará se o veškeré byrokratické záležitosti, a to i při stěhování mimo země EU
• Přestěhuje téměř cokoliv, odkudkoliv a kamkoliv
• Přeprava probíhá bezpečnými nákladními automobily, mimo jsou k dispozici i lodě a letecká přeprava
• Možnost pojištění stěhovaných věcí – ochrana před poničením během přepravy
• Zdarma zapůjčení 30 ks krabic a lepící pásky

Jak vypadá stěhování do zahraničí?

Při přepravování v rámci Evropské unie odpadají starosti s celními předpisy a s dlouhým čekáním na hranicích. Stačí, když při kontrole ukážete seznam převážených věcí. Trošku složitější je přeprava mimo země Evropské unie, kdy je potřeba vyplnit několik dokumentů a předložit je na celním úřadě. Tyto služby stěhovací společnost TRIV samozřejmě vyřídí za vás.
Předtím, než dojde k přestěhování vašich věcí, vás navštíví jeden ze zaměstnanců společnosti a prokonzultuje s vámi vaše požadavky. Podle toho se také dozvíte přesnou cenu za poskytnuté služby.
TRIV se také, mimo jiné, zaměřuje na stěhování mezi Slovenskem a Českou republikou, kdy není potřeba vybavovat žádné složité dokumenty. Máte-li zájem pouze o samotný převoz nákladu bez doplňkových služeb, jako jsou demontáž či úklid prostorů, můžete být přestěhováni během několika hodin.

Přenechte svoje starosti jiným, svěřte se do rukou profesionálů!

Kategorie: Nábytek

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce