Tradiční i moderní pojetí kuchyně

02-kuchyne

Kuchyně je nejdůležitější místností v celé domácnosti. Připravují se v ní ty nejlahodnější pokrmy pro jazýčky členů rodiny, ale také se zde potkávají u společných snídaní, obědech či večeřích rodinní příslušníci. Možná se Vám zdá Vaše současná kuchyně staromódní nebo nefunkční. Přemýšlíte o nové a máte již předběžnou představu o její podobě, ale chcete doladit detaily? Nechte se inspirovat zajímavými fotografiemi.

Inspirujte se fotografiemi

Web InHaus nabízí velké množství fotografií utříděných podle kategorií a stylů. V kategorii Kuchyně naleznete jedinečné návrhy od různých kuchyňských studií a bytových designerů. Dáváte přednost modernímu pojetí nebo klasice? Zastoupen je každý styl, na který si vzpomenete. Na své si přijde opravdu každý, návrhy uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta.

Využijte velký prostor

Pokud Vám to místo v kuchyni dovolí, nedílnou součástí kuchyňské linky je kuchyňský ostrůvek. Získáte větší prostor pro přípravu jídel a větší volnost pohybu. V místnosti tak může pracovat i více lidí. Čištění a udržování těchto ostrůvků zabere minimum času.

Když je jídlo hotové, není nic krásnějšího, než když se rodina sejde u jednoho stolu v útulné jídelně. Během společného stolování si můžete sdělit novinky a probrat důležité plány. Základem je velký dřevěný stůl s pohodlnými čalouněnými židlemi. V jídelně by neměly chybět vitríny na nádobí nebo otevřené skříně a příborník. Další inspiraci naleznete na stránkách http://inhaus.cz/.

Vložte svůj návrh

Líbí se Vám některý z návrhů? Přímo na Inhaus naleznete kontakty na daná studia. Na těchto stránkách si přijdou na své nejen hledači zajímavých a neotřelých kuchyní a jídelen, ale také výrobci kuchyní a kuchyňských studií. Ty zde mohou prezentovat své výrobky či služby, a to zdarma!

Kategorie: Nábytek

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce