Test realitních portálů s pronájmy bytů Pardubice

Koupili jste si nový byt či dům v Pardubicích? Rádi byste jej pronajali? Nevíte, kde najít vhodný pronájem bytu Pardubice? Kam se obrátit? Vyzkoušejte náš test realitních portálů na pronájem bytů Pardubice. Naleznete v něm placené servery s širokou nabídkou i bezplatnou inzerci. Posuďte sami.
 

 

1. Portál BytyPardubice.eu

Portál BytyPardubice.eu se v našem testu může pyšnit 1. pozicí, 3. místem na webu seznam.cz a 1. místem na google.cz při vyhledání klíčového slova „pronájem bytů Pardubice“. Publikování nabídek je zde zdarma a obsahuje i bezplatné vložení inzerátu na první stránku včetně topování. Formulář pro vkládání inzerátů je intuitivní a jednoduchý a rozhodně vám nezabere více než minutku.

 

2. Portál Byty.HyperInzerce.cz

Portál Byty.HyperInzerce.cz se může pyšnit 5. místem na google.cz a solidním 39. místem na seznam.cz při vyhledání klíčového slova „pronájem bytů Pardubice“. Publikovat zde můžete zcela bezplatně včetně vkládání videoprezentací. Formulář je trochu složitější na vyplnění, ale k dispozici jsou zde i pokročilé placené služby. Topování a velmi dobrý výběr bytů je pak třešničkou na dortu.
 

3. Portál SReality.cz

Portál SReality.cz se pyšní 1. místem na seznam.cz a poněkud slabším 45. místem na webu google.cz. Inzerování je zde placené s cenou 60 Kč za jeden inzerát na den a topováním za 150 Kč. Portál SReality.cz jistě ocení každý, kdo shání pronájem bytu Pardubice. Nabídka je tu opravdu široká, jen inzertní formulář je spíše složitější.
 

4. Portál Pardubicke-reality.cz

Portál Pardubicke-reality.cz se může pyšnit 36. pozicí na webu seznam.cz a 42. místem na google.cz. Publikovat tady můžete zdarma, topování však není podporováno. Samotný formulář je bohužel spíše náročnější a nabídka s byty omezená.
 

5. Portál Reality.cz

Portál Reality.cz se může pyšnit slušným 47. místem na seznam.cz a 43. místem na google.cz. Je to poměrně povedený ale placený portál s inzercí od 80 haléřů za inzerát. Vypisování inzertních formulářů je spíše složitější, ale můžete využít topování a ucházející nabídku nemovitostí.

Kategorie: Byt

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce