Teprve až vánoční osvětlení nastolí tu správnou atmosféru

salmax

Vánoce jsou pro někoho zkouškou odolnosti nervového systému a pro ty další pouze příjemnou záležitostí, která je zakončena poklidným posezením v kruhu rodinném. Alespoň na malý moment zapomenout na všední starosti, hrát si s dětmi, připravovat výzdobu. Uznejte sami, že bez vánočního osvětlení se žádný domov neobejde. Aktuálním trendem je LED osvětlení, které se podle specifických vlastností rozděluje na interiérové a exteriérové. Pro venkovní užití jsou modely vyrobeny s mnohem vyšší odolností proti vlhkosti a mrazu. Rozhodnout se můžete pro variantu stálesvíticího LED osvětlení nebo s blikáním. Zde záleží pouze na vašem individuálním vkusu a navrženém konceptu aktuálně připravované výzdoby. Pojďme si představit obě dvě skupiny zvlášť.

Venkovní vánoční osvětlení

Venkovní vánoční osvětlení< je vyrobeno tak, aby vydrželo i extrémní klimatické podmínky, kdy se za okny hromadí sněhové vločky, pod jejichž tíhou se ohýbají větve stromů. Již na první pohled je od interiérového osvětlení rozeznáte tloušťkou kabelu a masivnějšími konektory.

Nejpoužívanějším druhem venkovního osvětlení ja vánoční řetěz, kterým si majitelé obepínají střešní okapy, fasády domů nebo k vytvoření unikátního obrazce. Používá se jak stálesvítící, tak i blikající varianta, takže se fantazii žádné meze nekladou

Interiérové vánoční osvětlení

Interirérové osvětlení se v drtivé většině případů používá k ozdobení vánočního stromku. Zde si určitě vzpomenete na klasické svíčky, kdy stačilo jen jednu povolit a vše pohasnulo. V dnešní době jsou tyto svíčky pozvolna nahrazovány LED řetězy, které nabízejí celou řadu výhod.

Především mají mnohem nižší spotřebu elektrické energie, takže si osvětlení můžete dopřávat takřka nepřetržitě. Rovněž také nepraskají jako klasické žárovky a dokonce si můžete zvolit barvu osvětlení. Kromě řetězů se nabízejí i krápníky, sítě nebo závěsy.

Další skvělé tipy o bydlení a moderním stylu naleznete i na webu http://www.bydleniastyl.cz

Kategorie: Interiér

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce