Ta správná krycí plachta na bazén

Krycí plachty na bazén jsou hlavní složkou našeho portfolia produktů a kompletně je přizpůsobujeme klientům na míru. V praktickém ohledu tyto plachty radikálně zvyšují komfort užívání bazénu a volba jejich vlastností je zcela na klientovi. Nejde přitom jen o samotné rozměry plachty, ale také o široké doplňkové příslušenství jako odtoková síta, napínací gumy, kotvící čepy a další součásti.

Proti nečistotám i pádům

Firma Jabor, pro s.r.o. vyrábí velmi praktické krycí plachty na bazén. Nejen, že brání nečistotám v přístupu do bazénu, ale díky své pevnosti také zabrání pádům dětí nebo vašich domácích zvířat přímo do jeho prostoru.

Životnost na prvním místě

Portfolio našeho sortimentu je opravdu široké a klientům umožňuje výběr krycí plachty na bazén ve vysoké variabilitě jak velikostí, tak i barev či tvarů. Výrobním materiálem je výlučně vysokopevnostní PVC německé produkce, jehož gramáž je 500 až 650 g/m2. Síla materiálu i preciznost zpracování plachty jsou zárukou toho, že klientům přináší jak vysokou užitnou hodnotu, tak při správném používání dlouhou životnost. Ta se průměrně pohybuje od 10ti do 15ti let podle konkrétního materiálu.

Provedení – TOP kvalita

Plachta na bazén této třídy má povrchové lakování, což výrazně usnadňuje její údržbu. Vždy je opatřena sítem pro snadný odtok vody, jednotlivé gumy disponují úchyty pro zajišťovací koliky. Použitý materiál má vynikající pevnost a snese zátěž až do váhy70 kg/1m2.
Plachta je vyrobena zcela podle zadání našeho zákazníka. Její cena začíná na 400 Kč za 1m2.

Snadná obsluha a velmi pevné spoje

Díky již zmíněným vlastnostem zvládne obsluhu a manipulaci s TOP krycí plachtou na bazén opravdu kdokoli. Spojování samotného materiálu je prováděno technologií vysokofrekvenčního svařování. To je zárukou dokonalé odolnosti výsledku vůči vodě a navíc dodává plachtě perfektní estetický vzhled bez čehokoli rušivého. Tím se tato krycí plachta na bazén stává nejen funkčním nástrojem, ale i reprezentativním prvkem zahrady.

EKONOMIK a BASIC

Dalšími třídami krycí plachty na bazén jsou EKONOMIK a BASIC. Oba již nejsou vybaveny jednotlivými kotvícími gumami, ale pouze jednu po obvodu. Oba tyto typy nejsou již na rozdíl od modelu TOP vybaveny odtokovým sítem, Basic nemá ani povrchové lakování a jeho tvar je pouze obdélník dle zadaných rozměrů.
Mají stejnou nejvyšší zátěž (50 kg na 1m2), liší se ovšem podle ceny. Ekonomik startuje na 350 Kč za 1m2, Basic na 250 Kč za 1m2. Basic varianta je určena zákazníkům hledajícím adekvátní kvalitu za přijatelnou cenu.

Máte zájem? Tak se ozvěte

Kontaktujte nás na +420 732 193 430 nebo zavoláme my Vám. Případně napište na mail obchod@jabor.cz.

Kategorie: Exteriér a zahrada

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce