Struhařovské Výsluní

O projektu: V obci Struhařov u Prahy je pro vás připraven developerský projekt Struhařovské výsluní, jehož autorem je developerská společnost Konhefr, stavby a interiéry s.r.o. Developerský projekt Struhařovské výsluní vám nabízí stavební pozemky připravené k budoucí výstavbě rodinných domů. V rámci projektu bude vybudována i příjezdová komunikace s veřejným osvětlením.style="display:inline-block;width:468px;height:60px"
data-ad-client="ca-pub-7806920696596493"
data-ad-slot="4475316743">

struharovske-vysluni-01-praha

Pozemky: Developerský projekt Struhařovské výsluní vám nabízí možnost výběru ze 32 stavebních parcel. Rozloha pozemků se pohybuje od 950 m2 až do 1353 m2. Pozemky jsou připraveny pro zahájení okamžité výstavby nemovitostí, je k nim přivedena elektřina, pitná voda či kanalizace. Vybírat můžete ze stavebních parcel o cenách od 1 496 160 Kč do 4 570 320 Kč včetně DPH.

Domy: Váš budoucí rodinný dům si můžete nechat vystavět na míru svým představám. Realizaci výstavby si můžete řídit sami nebo můžete využít dalších služeb autora projektu, developerské společnosti Konhefr, stavby a interiéry s.r.o., která vám nabízí výstavbu typového domu. Vybírat můžete ze dvou typových domů nabízejících dostatečný prostor a terasu. Celková užitná plocha i se započítáním terasy činí 97,29 m2 u typového domu A a 103,43 m2 u typového domu B. Domy mají nízkoenergetický charakter, který je zajištěn zabudováním tepelného čerpadla a využitím nejmodernějších tepelně izolačních materiálů. Do budoucna tak ušetříte za náklady na vytápění a na běžný provoz nemovitosti.

Lokalita: Developerský projekt Struhařovské Výsluní se nachází v obci Struhařov ležící 9 kilometrů od východní části Prahy – Říčany. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou dopravou. Autem se do hlavního města dostanete za 30 minut. Dálnice D1 je od Struhařova vzdálená 9 kilometrů. Obec se může pyšnit i skvělou občanskou vybaveností. V obci najdete mateřskou školku, obchod s potravinami, s domácími potřebami nebo s elektronikou či restauraci. V blízkosti projektu jsou momentálně rozšiřovány komerční prostory, které nabídnou zázemí pro podnikatelské aktivity a také pracovní místa. Obec je obklopená přírodou, která vybízí k procházkám.

Kategorie: Magazín bydlení, Reality

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce