Strojní omítky

omitky1 Stavějte moderně! Využívejte nových technologií, které Vám usnadní a urychlí průběh realizace stavby a mnohdy Vám i ušetří finanční prostředky. Jedním z moderních způsobů realizace omítek jsou strojní omítky!

 

Jak probíhá realizace strojních omítek?

Pokud zvolíte zkušenou realizační firmu, bude průběh i výsledek výborný a povede k Vaší spokojenosti. Prvním důležitým faktorem, který ovlivňuje kvalitu omítek je materiál. V případě strojních omítek se používá pytlovaný materiál jak pro jádrovou omítku, tak pro finální štuk. V některých případech může být jádrová omítky dopravena na stavbu v sile.
 


 
Omítka je v omítačce míchána s vodou, je zaručena stálá kvalita a homogennost. Pod tlakem je omítka nanesena na svislé konstrukce a na strop a uhlazena do potřebné tloušťky podle tzv. pásků.

 

Strojní omítky jsou v porovnání s omítkami házenými ručně rychlé, kvalitní a pohledné.

Sádrové nebo dvouvrstvé? Prozatím byly zmíněny omítky dvouvrstvé tedy nejprve je nanesena jádrová omítky a po jejím vytvrdnutí je dodělána finální vrstva v podobě štuku. Následovat potom již může penetrace a malba.
Sádrové omítky jsou dalším z materiálů používaných ve strojovém omítání. Jedná se o omítku nanášenou pouze jednou vrstvou, jsou perfektně hladké a velice pohledné. Nechte si proto vypracovat jak cenovou nabídku pro strojní omítky štukované tak i pro omítky sádrové, abyste mohli porovnat a správně vybrat.

Kategorie: Dům, Exteriér a zahrada, Interiér, Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce