Stínící technika

02-zaluzie

Vytvořit optimální podmínky k práci, k životu či ke specifičtějším aktivitám jako je posezení s přáteli relaxaci nebo stolování je základem ke komfortnímu užívání daného prostoru. Stínící technika se tak stává neodmyslitelnou součástí důmyslného řešení jakéhokoliv konceptu.

Orientujete se v této oblasti nebo potřebujete poradit s výběrem a vhodností jednotlivých produktů. Akciová společnost Climax patří na českém trhu k největším výrobcům stínící techniky vůbec. Více jak dvacet let zkušeností, rychlé dodání až k vám domů, profesionální montáž, trvanlivost a kvalita – to jsou hlavní přednosti přední společnosti Climax. Zakupte si žaluzie, markýzy, rolety nebo sítě proti hmyzu od skutečných odborníků.

Venkovní a vnitřní žaluzie

Vnitřní žaluzie patří v oblasti moderní stínící techniky mezi nejstarší ochranné pomůcky před slunečními paprsky. Rovněž dokážou vytvořit intimní prostředí mimo dohled zvědavých očí sousedů.

Venkovní žaluzie patří mezi nejrozšířenější způsob venkovního stínění. Dokážou v budovách uchovat příjemné tepelné podmínky i za extrémně tepelně vysokých podmínek. Navíc s nimi nemusíte manipulovat při větrání.

Sítě proti hmyzu

Také vás v letních dnech trápí bodavý hmyz? Zakupte si sítě proti hmyzu a nechte tuto sezónu okna otevřená. Zapomeňte na odpuzovače, svíčky, zhasnutá světla a pořiďte si nejefektivnější ochranu na našem trhu, která vás zbaví i pylového prachu

Elegantní markýzy

Markýzy se hodí všude tam, kde je požadováno estetičtější zastínění terasy, zimní zahrady nebo třeba okna na fasádě domu. Vysoce odolná látka připevněná k robustní konstrukci představuje mimořádně vkusný architektonický prvek, který dokáže podtrhnout celkovou atmosféru jakéhokoliv rodinného domu.

Venkovní rolety

Venkovní rolety představují jeden z nejefektivnějších zastínění rodinných domů nebo i bytů. Můžete je využít jak k ochraně před sluncem, tak i před únikem tepla a tím navýšit úspory spojené s vytápěním. Naopak v létě vám pomohou k zamezení přehřívání vnitřních prostor.

Kategorie: Exteriér a zahrada

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce