Sruby na klíč jen a pouze u Honka

Sruby na klíč se vyznačují vysokou jednoduchostí a dalšími vítanými vlastnostmi. Není proto divu, že jejich popularita v posledních letech nezadržitelně roste. Rozsáhlá skupina lidí je stále má jako vynikající způsob, jak si zařídit bydlení přesně podle svých představ a všech specifikací. Navíc provedení a realizace srubu na klíč je mnohem jednodušší, než u normální stavby a než by vás možná napadlo. A to všechno navíc z vynikající finské borovice.

Dům má být v mnoha ohledech odrazem osobnosti svého majitele. Všichni jsme naštěstí rozdílní, tím pádem i každý dům má své specifické kouzlo. Jeho stavba je také velmi zásadní událostí v životě, kterou většina z nás provádí pouze jednou.

Tradiční sruby na klíč – odkaz generací

Tradiční podoba srubových domů a chat. Jak to jenom může vypadat, napadne vás možná. Hmm…prosvětlené štíty, verandy a arkýřová okna, dekorativní mřížky, všechno v symetrickém půdorysu. Nezáleží přitom na tom, zda jsou trámy nosné kostry kulaté nebo hranaté – tato forma srubu na klíč je ztělesněním útulnosti přírodního bydlení. Ve všech prvcích se může projevit vaše osobnost a dodat specifické kouzlo svým rozložením a podobou.

Pohled dopředu aneb moderní sruby

Základním požadavkem na sruby na klíč je odolat perfektně všem povětrnostním podmínkám a bezproblémově poskytovat pohodlí domova při každodenním používání všech funkcí. Čistý vzhled a osobní jiskra každého takového domu mají přítomné i pro další generace, nejen toho, kdo srub na klíč postavil.
Proto se stavbou nespěchejte, přistupujte k celému procesu s citem pro detail, potřeby svoje i ostatních a to nejen teď, ale i třeba za deset let. Flexibilní plány se vyznačují také univerzálnosti a dům si díky nim zachová praktičnost i adaptabilitu na nové události ve vašem životě – dočasné i trvalé. Sruby na klíč mají v tomhle obrovskou výhodu díky své rozšiřitelnosti, takže s vašimi potřebami může růst i váš domov.

Od záměru k realizaci

Logickým prvním krokem je tu zpracování všech vašich přání a požadavků. Prvním faktorem je přirozeně umístění srubu na klíč. Je třeba vyhodnotit pozemek, okolnosti, krajinu, okolí, tvar a další faktory.

Na čem všem záleží

Alfou a omegou je hrozně praktická věc v podobě vašeho rozpočtu. Stavba srubu na klíč se od začátku pohybuje v mantinelu vámi určených výdajů. Druhým pilířem je pak terén samotné krajiny, tvar pozemku a jeho kvalita. Svažnost, nadmořská výška, kvalita půdy a další okolnosti, které nemusí být patrné na první pohled. Třetím pak časový horizont a účel stavby. Rodinný dům pro trvalý pobyt a víkendová chata pro vás se samozřejmě diametrálně liší.

Honka úzce spolupracuje s velmi zkušenými designéry, kteří otisknou vaše já a touhy přímo do struktury stavby a budou vás provázet na každém kroku její realizace. Jsem vám k dispozici s radami i technickou odborností po všech stránkách. Celý projekt budete mít k dispozici ve 3D nákresu, který je stejně potřeba kvůli stavebnímu povolení. Zároveň vám náš pracovník předá podrobnou cenovou kalkulaci.

Samotný proces

Jakmile nám odkývnete kompletní návrh, předáme stavbu srubu na klíč přímo projektantovi. Takže se nám bez jakýchkoli pochyb ozvěte a můžete začít cestu k vašemu vysněnému bydlení ještě dneska.

Kategorie: Dům

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce