Spolehlivá půjčovna dodávek pro každý případ

Naše firma je týmem specialistů na krátké i dlouhé pronájmy vozů. V našem případě jde o užitkové vozy do hmotnosti 3.5 tuny. Bez jakýchkoli rozdílů a omezení nás mohou využít podnikatelé a živnostníci stejně jako soukromé osoby. Půjčovna dodávek sídlí na Praze 9 v dostupné lokalitě Horních Počernic, ale naše klientela pochází z mnohem širšího okolí.
Můžete nás využít jak dlouhodobě třeba ke svému vlastnímu podnikání, tak nárazově – například jen na odvoz objemného nákupu, na který váš vlastní vůz nemá kapacitu.

Cena a provozní doba pro každého

Naše vozy mají pronajatou plochu pro reklamu, což nám dovoluje nabídnout v této oblasti ty nejnižší ceny na trhu půjčoven dodávek.
Vozidla půjčovny dodávek jsou vám k dispozici 7 dní v týdnu v provozní době 8 – 21 hodin. V případě potřeby je možné se dohodnout i na jiném čase předání vozu, na telefonu jsme stále dostupní pro všechny vaše potřeby.

Vozový park se stálou údržbou

Naše vozy jsou stále ve vynikajícím technickém stavu a půjčovna dodávek je v něm neustále udržuje po všech stránkách. Samozřejmostí je dálniční známka a asistenční služba s nonstop dostupností při jakýchkoli problémech na vašich cestách.
Na vyžádání vám také poskytneme zdarma stěhovací rudlíky, transportní kurty, navigaci i energetický nápoj na palubu.

Jdete do toho?

Pokud jste se rozhodli využít našich služeb, budeme po vás chtít občanský průkaz, řidičský průkaz pro skupinu vozidel B a také vratnou kauci ve výši 5000 Kč. A dále samozřejmě poplatek za konkrétní pronájem vozu podle doby. V případě firemního pronájmu mohou celou operace vyřizovat pouze jednatelé firmy nebo osoby s notářsky ověřenou plnou mocí.
V případě potřeby není problém při vyzvednutí pronajaté dodávky zaparkovat váš vlastní vůz přímo v prostoru půjčovny dodávek.

Kilometrový limit

Na rozdíl od jiných pronajímatelů užitkových vozů jsme ve vozech stanovili kilometrový limit. Jde o další důvod příznivé cenové politiky půjčovny dodávek. Hodnoty jsou navíc nastaveny na takovou míru, že neomezuje více jak 95% našich klientů.

Platby pro moderní dobu

Naše firma sice neakceptuje platební karty, před zapůjčením dodávky je ale možné poslat peníze převodem oproti vystavené faktuře. Již výše zmíněnou kauci přijímá půjčovna dodávek pouze v českých korunách. Poplatek za samotný pronájem vozidel je ale možné uhradit i ve stále populárnějších kryptoměnách – akceptujeme Litecoiny, Ethereum a samozřejmě Bitcoin.

Jak se spojit?

V případě dalších dotazů nebo rovnou zájmu o konkrétní pronájem nás neváhejte kontaktovat na telefonu 608 780 500 nebo mailové adrese pujceni@dodavky.net. Rádi zodpovíme jakékoli další dotazy, které máte na srdci.

Kategorie: Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce