Skvělé bydlení v rámci projektu Loreta Homes

01-loreta-homes

Pohodové bydlení v krásné lokalitě si dnes může pořídit každý z nás. Ideální volbou jsou přitom zejména samostatně stojící rodinné domy, jež jsou součástí developerského projektu Loreta Homes Pyšely. Ten nabízí celkem 64 luxusních rodinných domů u Benešova v atraktivním Prostředí Posázaví nedaleko golfového hřiště Loreta. I v případě, že patříte i mezi opravdu náročné rezidenty, bydlení v této lokalitě si určitě oblíbíte. Veškerá občanská vybavenost je zde samozřejmostí. Představme si tedy tento developerský projektu poněkud podrobněji.

Unikátní vzhled domů

Propracovaná urbanistická studie počítá s tím, že život v této lokalitě bude naprosto pohodový a doslova přepychový. Vybírat si můžete ze staveb na klíč o různé velikosti. Nejmenší stavby disponují podlahovou plochou 130 m2 a ty největší 196 m2. Všechny domy jsou postaveny v nízkoenergetickém standardu, takže bydlení bude po stránce vytápění maximálně ekonomické. V nabídce rámci projektu Loreta Homes je několik typů domů, které následně popíšeme.

Domy Miami a Benjamin

Jestliže patříte mezi zastánce každodenního životního ruchu a poměrně blízkého kontaktu s ostatními členy rodiny, pak je výbornou volbou rodinný dům Miami s dispozicemi 4+ kk. Řadí se mezi přízemní domy Loreta Homes s menší podlahovou plochou. Vyznavači anglického stylu si spíše vyberou dům Benjamin, který se vyznačuje originálním pojetím včetně vysoké štítové střechy. Dispozičně je řešen stejně jako předchozí jmenovaný model. Typický je pro něj prostorný obývací pokoj se vstupem na terasu.

Domy Sydney a Tosca

Mezi skutečně prostorné a luxusní domy Loreta Homes patří typ Sydney. Architektonicky nadčasově řešený bungalov nabízí dispozice 5+ kk. Poměrně rozsáhlý objekt se vyznačuje především velkým prostorem a rozlehlou terasou. Opravdovým klenotem je dům Tosca. Již z dálky ve vás vyvolá dojem příjemného bydlení v italském stylu.

Kategorie: Dům

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce