Sklo s grafikou podle vašich představ

12645-fotosklo

Už jste někdy slyšeli o skleněných obkladech, které si můžete vytvořit přesně podle svých představ? Aktuálně stále populárnější a mezi klienty vyhledávanější obklad, který se hodí takřka do každého interiéru pro navýšení komfortu určitě zaujme i vás. Jakmile se vysloví slovo obklad, většina lidí si představí standardní keramiku v koupelně, popřípadě na zemi nebo za kuchyňskou linkou. Grafosklo můžete použít i na dalších podkladech, jako jsou posuvné dveře od skříně nebo z něj vytvořit velký prosklený obraz.

Sklo s grafikou na tisíce způsobů

Fotosklo nabízí senzační možnosti využití, jelikož si potisk skla vybírá zákazník zcela sám podle svého uvážení. Není tedy nic neobvyklého, když se na vaší stěně objeví celá plejáda fotografií z dovolené. Zde opravdu záleží pouze na vaší fantazii. Také se můžete rozhodnout pro více jak 12 milionů motivů, které jsou k nalezení ve free foto bance zvané ShutterStock.

Inspirace a nápadů tedy není zrovna málo, čímž si lze poskládat doslova unikátní podívanou, kterou vám tradiční obklady nenabídnou. Nezapomeňte, že veškeré fotografie musí být v kvalitním rozlišení minimálně 300 dpi, v opačném případě nelze zajistit odpovídající výsledek.

Ekonomicky výhodné a české

Skleněné obklady jsou ryze českým výrobkem, jehož cílem je poskytnout ekonomicky výhodnější variantu obkladu oproti tradiční keramice. Obklad se vyrábí v tloušťce od 6 do 12 milimetrů. Potisk je vždy vytištěn barvami s odolností proti UV záření.

Pokud se rozhodnete pro fotosklo, můžete si z něj vytvořit originální skleněný stůl dle vašich představ. Navíc vám odpadnou veškeré starosti s hledáním vhodného řemeslníka. Výrobce vám zajistí jak zaměření, výrobu, tak i výslednou montáž. Celá realizace netrvá déle než 3 týdny od podání objednávky. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktuje společnost přes online formulář.

Kategorie: Nábytek

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce