Saunování má pozitivní vliv na lidský organismus

012-sauny

Pravidelná návštěva finské sauny s sebou přináší spoustu výhod. V první řadě zvyšuje imunitu organismu, tudíž nebudete tak náchylní k nemocem. Navíc si odpočinete a získáte ztracenou energii. V následujících řádcích se zaměříme právě na saunování.

Obyvatelé severských zemí, obzvláště Finska, jsou vůči nachlazení a nemocem imunní. Saunováním se z těla odplavují škodliviny, a proto se doporučuje návštěva sauny několikrát týdně. V současné době je ve Finsku sauna nenahraditelnou součástí takřka každého příbytku. Také v České republice se stále více přistupuje k individuálnímu saunování v pohodlí domova.

Finská sauna

Finská sauna se vyhřívá saunovými kamny. V sauně se teplota může pohybovat od 60 °C do 120 °C. Na trhu jsou k zakoupení dokonce finské sauny, jejichž horní hranice dosahuje teploty 140 °C. Na saunová kamna se položí saunové kameny, jež se zalévají vodou. Tím vzniká pára, která má na svědomí zvlhčování vzduchu. Finská sauna přispívá k dobrému imunitnímu systému a pomáhá lépe zdolávat stres každodenního života.

Kde si objednat domácí saunu?

Často navštěvujete saunu? Potom se vám vyplatí domácí sauna, která se instaluje nejčastěji na zahradu. Domácí sauna se pyšní mnoha výhodami. V první řadě vás nadchne, že nemusíte nikam chodit a saunování si užijete z pohodlí svého domova a v době, kdy chcete. Domácí sauna slibuje uvolnění, relaxaci a prohřátí ztuhlého a unaveného svalstva.

Pokud si chcete pořídit finskou saunu do domácího prostředí, dovolujeme si vám představit společnost KARIBU Holztechnik, která nabízí službu „sauny prodej“. Tato firma má bohatou historii a na trhu si vybudovala pověst kvalitního prodejce saun. Sortiment zahrnuje standardní, rodinné i atypické sauny. V nabídce nechybí ani saunové domky a příslušenství pro sauny.

Kategorie: Interiér

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce