S novým schodištěm nedělejte kompromisy

01-schodiste-zabradli

Při nákupu nového zábradlí nebo i celého schodiště zvolte dodavatele, který pracuje s kvalitními materiály a dokonale zvládá své řemeslo. Pořizujete si totiž produkty, které budete využívat řadu let. Vyplatí se proto vsadit na kvalitu a nedělat zbytečné kompromisy. Investice do nejlepších výrobků na trhu se vám mnohonásobně vyplatí.

Zvolte správného partnera

Příkladem partnera, který vás nezklame, je Zámečnictví Hajný se sídlem v Českých Budějovicích, který působí po celé republice. Pracovníci Zámečnictví České Budějovice vám pomohou rozvinout vaši představu o novém schodišti či zábradlí, projdou s vámi možnosti řešení a navrhnou optimální použití materiálů. Výsledný návrh s vámi přitom budou již při přípravě průběžně konzultovat, aby přesně odpovídal vašim přáním a potřebám.

Vyberte si kvalitní materiály

Při rozhodování o podobě schodiště a zábradlí nedělejte kompromisy ve volbě materiálů. Zámečnictví Hajný vám nabídne několik druhů oceli včetně nerezové. Některé z nich jsou vhodné i pro velmi agresivní prostředí a máte tedy zaručeno, že jejich použití například ve venkovních prostorách nebo vnitřních bazénech bude bezproblémové a vy se v budoucnu nedočkáte žádného nepříjemného překvapení. K dalším použitým materiálům patří noblesní měď používaná k ozdobným účelům už tisíce let, mosaz a podle potřeby také dřevo a sklo.

Kromě schodiště a zábradlí na schodiště se zámečnictví zabývá také výrobou nábytku a interiérových doplňků. Zákazníci si přitom mohou vybírat jak z katalogu již dříve zhotovených produktů, tak i navrhovat vlastní originální řešení. Zákazníci tak získají například stylové věšáky na kabáty, stojany na deštníky, rámy zrcadel a květinové stěny. Každý kus je přitom ručně vyrobeným originálem, který přesně zapadne do interiéru a utvoří s ním jeden celek.

Kategorie: Interiér

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce