Royal Triangle Praha 6

Ještě v letošním roce (2015) vzniknou v Praze – Střešovicích nové byty tvořící dohromady projekt Royal Triangl. Postaví je společnost BPD Development, autorem řešení je renomovaný ateliér Schindler-Seko. Osm domů vyroste v rezidenční čtvrti Prahy 6 s výhledem na Pražský hrad, který je vzdálen jen několik set metrů. Dohromady budou tvořit uzavřený areál s parkovacími místy, prostorným středovým atriem, recepcí a společnou zahradou.

google_ad_client = “ca-pub-7806920696596493″;
google_ad_slot = “8455524742″;
google_ad_width = 336;
google_ad_height = 280;

Areál má dobré dopravní spojení do centra města díky nedalekému tunelu spojujícímu Střešovice s centrální částí Prahy 6 a vnějším městským okruhem.

V lokalitě je dobrá občanská vybavenost včetně obchodů, restaurací a zdravotnických zařízení. Obyvatelé budou mít v dosahu nákupní centra, poštu, banky a další úřady. Rodiče ocení zdejší školky i školy včetně středních. Milovníci romantiky si přijdou na své při procházkách blízkými parky nebo k Jelenímu příkopu a Pražskému hradu. Royal Triangle zahrnuje výstavbu apartmánů o dispozicích od 2 + kk po 5 + kk. Součástí všech bytů bude klimatizace, větrání s rekuperací tepla a podlahové vytápění. Počítá s využitím kvalitních materiálů. Interiéry mají zdobit lakované dřevěné podlahy, koupelny a chodby velkoformátová dlažba s obklady a na terasách i lodžiích bude tropické dřevo.

Domácnost bude možné ovládat dálkově pomocí smartphonů. Majitelé tímto způsobem dostanou možnost regulovat například teplotu, osvětlení a nastavení žaluzií. V ceně každého obydlí je minimálně jedno parkovací stání ve vybudovaných podzemních garážích a sklep.

Autoři developerského projektu Royal Triangle kladli velký důraz na soukromí a bezpečnost. Areál je koncipován jako uzavřený pro veřejnost. Vstupy ohlídají magnetické karty a bezpečnostní kamery napojené na zdejší ochrannou službu. Majitelům domů bude připraven pomáhat domovník. Více info o projektu.

google_ad_client = “ca-pub-7806920696596493″;
google_ad_slot = “8455524742″;
google_ad_width = 336;
google_ad_height = 280;

Kategorie: Nové byty

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce