Romantické pobyty za hubičku

Se svou přítelkyní jsem se loni vydal na romantickou dovolenou, tentokrát s malým rozdílem, využil jsem slevy pobytů na patřičném slevovém portálu. A opravdu se to vyplatilo. Nejen, že vše proběhlo naprosto bez problémů, ale dokonce jsme ušetřili ještě více, než jsme očekávali. Také ubytování bylo skvělé, rozhodně jsme si svou dovolenou ve dvou krásně užili.

Rychlé jednání a také okamžité sjednání všech náležitostí, mě přesvědčilo o tom, že ne všechny cestovní kanceláře se vás snaží oškubat.

pobyty

Co lze získat se slevou?

Dnes již existují nejrůznější slevové portály, díky kterým získáte dovolenou, nebo zážitkové pobyty opravdu za výbornou cenu. Řadí se sem nejen tradiční zahraniční dovolené v Chorvatsku, ale i v exotičtějších oblastech, a také tuzemské pobyty. V Česku se nachází mnohé lokality, které jistě stojí za to, a vztahují se na ně v mnoha případech také slevy. Navíc takové zájezdy můžete získat i v různých soutěžích a dalších výhodných akcích, které probíhají na daných portálech.

Získáte slevu na cestování, slevu na ubytování a někdy také různé doprovodné akce zdarma, což již stojí za zvážení. Zvláště pak, když si chcete užít spoustu romantiky ve dvou a vychutnat si soukromí. Díky slevám na pobyty ušetříte svůj domácí rozpočet a budete si tak moci dovolit i jiný luxus.

Wellness za výhodnou cenu

Výbornou příležitosti pro tuzemské rekreanty se dnes stává Wellness. Je to hlavně kvůli narůstajícímu trendu péče o lidské tělo, ale také díky značnému úbytku lázní. Wellness centra nabízí komplexní vyžití v podobě bazénů, saun, masáží, ale také různé sportovně pohybové programy, nebo velkou zátěž v posilovně. Podstatné je i tady ušetřit, neboť nabídky wellness nebývají vždy nejlevnější. Zde se jistě vyplatí víkendové pobyty pro dva, které jsou nabízeny v akcích.

Pobyty pro zamilované

Romantické pobyty se slevou pro zamilované patří k velmi vyhledávaným službám, a pokud chcete co nejvíce ušetřit, je třeba znát současnou nabídku. Ta je velmi pestrá, jedním z takových oblíbených slevových portálů, který pomohl i mě při hledání dovolené, je Newgo.cz. Naleznete zde širokou nabídku zájezdů do zahraničí, tuzemských výletů i slev na pobyty ve wellness centrech.

Neváhejte využít slev, čas dovolených je tady!

Pokud milujete cestování, tak určitě doporučuji využít právě tento slevový portál, budete bez starostí. Také podle kladných referencí dalších spokojenců si uděláte obrázek. Vydejte se díky Newgo.cz na česká koupaliště, k moři, nebo kamkoliv do exotických krajin. Vaše sny se brzy zhmotní.

Neváhejte využívat sezónní slevy na pobyty a vydejte se do Chorvatska, Španělska, Bulharska, na Kanárské ostrovy. Nebo jen poznejte lépe svou vlast, která je plná horstva, lesů a nádherné přírody.

Kategorie: Ostatní

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce