Rodinné domy na klíč se určitě vyplatí

01-domy

Postavit si krásný nový dům je snem mnohých z nás. Realizace ovšem v určitých případech nemusí být nejjednodušší. Stavba svépomocí anebo dodavatelským způsobem není zrovna optimální. Stát vás totiž může spousty fyzických sil, anebo v druhém případě nervů. Pokud chcete mít nové bydlení bez zbytečných průtahů a komplikací, pak se vyplatí rodinné domy na klíč od společnosti HP Domy. Právě na její nabídku se ostatně v následujících řádcích budeme soustředit.

Vyberte si bydlení dle vašich představ

Společnost HP Domy s.r.o. sídlící v Olomouci nabízí možnost realizace dřevostavby anebo rodinného domu na klíč. Její služby se vztahují kompletně na celou Českou republiku, takže můžete mít nové bydlení kdekoli, kde budete chtít. Ostatně podívat se na typové domy a na realizované projekty můžete klidně na webových stránkách www.hpdomy.cz. Inspirace je zde dostatek a volit tak můžete jakýkoli typový dům, který vám bude vyhovovat. Využít ale můžete i možnosti stavby přímo na míru, a to dle některého z projektů společností Euroline či Gservis.

Moderní dřevostavby na míru

Dřevostavby od HP Domy jsou typické konstrukcí z KVH hranolů. Šířka celé konstrukce dokáže maximálně uspořit interiérové prostory. Dřevostavba na klíč je charakteristická propracovanou energetickou koncepcí a řadí se mezi nízkoenergetické domy. Vyznačuje se také maximální pevnosti a vzhledem, jenž je stejný jako u klasických zděných domů. I v interiéru se budete cítit naprosto přirozeně a příjemně.

Zděný dům na klíč

Jestliže dáváte spíše přednost klasickému zděnému domu, pak jej můžete mít, a to za velmi solidní cenu. Postaven bude z momentálně nejžádanějších cihlových thermobloků, pórobetonu anebo jiného materiálu v případě vašeho individuálního přání. Samozřejmostí bude i minimální energetická náročnost a poutavý design.

Kategorie: Dům

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce