Rezidencia Praha 2

Lukratívna lokalita Prahy 2, historické centrum mesta, pokojná jednosmerná ulica, pár krokov Rašínovo nábreží nabádajúce k prechádzkam, výborná dopravná dostupnosť, všetka kompletné, občianska vybavenosť. Jednoducho povedané – všetko na dosah ruky. Ulice Trojická je to miesto, kde je situovaný bytový projekt v Praze 2. Šesťposchodový nájomný dom bol postavený na prelome 19. a 20. storočia v období historických slohov a aj po jeho rekonštrukcii mu bola zachovaná fasáda v pôvodnej romantickej forme. Projekt ponúka dva nové luxusné byty, dispozične riešené ako 4+kk (111 m2) a 4+kk/galéria (129,3 m2).

Jedná sa o bytovku z prelomu 19. a 20. storočia, z obdobia historických slohov, so zachovalou fasádou v pôvodnej romantickej forme. Fasáda je zdobená rímsy, ozdobnými štuky vyobrazujucu postavy anjelikov, a priebežnú rímsou sa zdobnými prírodnými motívmi. Dom sa nachádza v súvislej blokovej zástavbe bytových domov, v kľudnej jednosmernej ul Trojická. Je tu sedem nadzemných podlaží, ktoré sú prepojené dvojramenným kamenným schodiskom. Projekt ponúka dva nové luxusné byty, dispozične riešené ako 4+kk (111 m2) a 4+kk/galéria (129,3 m2).

Dom je zasadený do lukratívne lokality Prahy 2 – Nové Mesto. Príchod k objektu je zaistený jednosmernou pokojnú ulicou Trojická, ústiace na Rašínovo nábreží. V blízkom okolí nájdete všetku občiansku vybavenosť – reštaurácie, obchody, školy, lekárne, zdravotnícke zariadenia, a nie je odtiaľto ďaleko ani ku kultúre. K prechádzkam nabáda Rašínovo nábreží, ktoré je od domu vzdialené iba pár krokov. Zavítať môžete aj do Zítkových sadov či do Botanickej záhrady. Neďaleko je tiež prístaviska Výtoň a Palacka námestí, kde je škoda nevyužiť ponuky plavieb po Vltave a zažiť tak komfortné atmosféru s nezabudnuteľnými výhľadmi na krásy Prahy. V dochádzkové vzdialenosti sa nachádza električková zastávka Botanická záhrada, Palacký námestí, a tiež metro B – stanice Karlovo námestie, odkiaľ je výborná dostupnosť do celej Bratislavy. Parkovanie je v ulici šikmo po oboch stranách.

Kategorie: Magazín bydlení, Reality

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce