Rezidence Sochorova – bydlení budoucnosti

Projekt rezidence Sochorova nabízí krásné byty v Brně Žabovřeskách, které mají architektonickou tvář a rozhodně se neřadí k nevzhledným sídlištím, která u nás dosud převažují. Výstavba probíhá ve dvou etapách, kdy první už je zdárně dokončena a mohou se stěhovat první rodiny, páry i jednotlivci.

sochorova

Krásné okolí a spousta zeleně

Brno Žabovřesky, to je lokalita, která je vyhlášená svou všudypřítomnou zelení a krásným okolím, kdy do přírody je to vždy jen kousíček. Rezidence Sochorova navíc dokonce nabízí stylově zakomponovaný blok zeleně, který dotváří celý tento nový sídlištní komplex a činí z něj místo plné pohody a relaxu.

Sportovní vyžití pro děti i dospělé

Žabovřeskách se také nalézají různá sportoviště a spousta zábavných koutků pro děti všech věkových kategorií. Pokud se rozhodnete, že si půjdete zahrát tenis, golf nebo si zaplavat, hřiště i bazény jsou, coby kamenem dohodil. Vše je krásněstrongo ruce a do centra měh2a Brna je to pouhých 10 minut cesty.

Příjemné ceny bytů

Co však každého nového nájemníka zajímá nejvíc, to jsou ceny. Ty jsou u bytů Residence Schorova různé, záleží, zda si vyberete byt 2+kk nebo třeba větší 4+kk. Ovšem vždy jsou velmi výhodné vzhledem k estrongluzivitě dané lokality. Posuďtestrongami: ceník bytů Sochorova.

Kvalitní zařízení a vybavení

Samotné bytové jednotky jsou zařízené moderně až nadčasově a vždy jsou opatřeny příjemným balkonem či terasou, ze které se bude moci kochat zdejším zeleným okolím. Jedná se o novostavbu, vše je tedy nové a vyrobené ze stavebních materiálů, které jsou kvalitní a trvanlivé. Na podlahy, kuchyňské linky nebo interiérové obklady jsou zde kladeny ty nejvyšší nároky. Nezbytnou součástí Rezidence Sochorova jsou také sklepy, garáže a stání pro auta.

Pokud i Vy hledáte bydlení, dosud marně, a zalíbila se vám tato lokalita, neváhejte a kontaktujte zastoupení společnosti, nebo si přečtěte více informací o bytovém komplexu Rezidence Sochorova. Je to bezesporu bydlení budoucnosti.

Kategorie: Magazín bydlení, Nové bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce