Rezidence Bělohorská Nové Byty Praha 6

Když se zmíní městská část Prahy – Břevnov, tak mnohé napadne slavný Břevnovský klášter. Lokalita Prahy 6 – Břevnov je opravdu místem, kudy kráčela historie i nedaleká minulost. A v minulostí velmi nedávné byl v této prestižní čtvrti postaven luxusní, ale přitom neokázalý bytový objekt Rezidence Bělohorská. Velmi citlivé zasazení mezi stávající domy, vskutku zajímavý design celé stavby a atraktivní místo dělají z Rezidence Bělohorská vysoce nadstandardní místo k pohodlnému bydlení.

Byty v Rezidenci Bělohorská

V celém objektu se nachází 35 nových bytů (Praha 6) v dispozicích od 1+kk až po 4+kk. Co se týká velikostí bytů, pohybují se v intervalu od 33 m2 do 95 m2. Na výstavbu rezidence byly využity vysoce kvalitní a prověřené materiály a nejmodernější stavební postupy. Každý byt se může pochlubit třívrstvými plovoucími podlahami a celoprosklenými dveřmi v interiéru. Koupelny vyzděné dlaždicemi až ke stropu lze vybavit nábytkem dle vlastního výběru, větší koupelny mají luxusní rohovou vanu.

Do bytových jednotek je vestavěno podlahové vytápění doplněné o špičkové radiátory PLAN. Byty jsou vytápěny centrálně, přičemž velké koupelny lze „proteplit“ elektrickým přitápěním v podlaze. Cena každé bytové jednotky zahrnuje tak kvalitní luxusní provedení, že společnost Central Group coby developer prodlužuje záruční doby. Navíc, velikou výhodou je absence příplatku za výběr z mnoha typů koupelen, plovoucích podlah a dveří se zárubněmi. Pro navýšení bezpečnosti rezidentů jsou v bytech nainstalovány bezpečnostní systémy s detektory pohybu. Moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, digitální televizi a telefonní služby jsou samozřejmostí.

Společnost Central Group si pro Rezidenci Bělohorská nemohla vybrat lepší lokalitu, než jakou je Praha 6 – Břevnov. Velmi příjemná je veškerá občanská vybavenost v dosahu, ať už jde o mateřské, základní nebo střední školy, lékaře a nemocnici ( Ústřední vojenská ), banky, obchody, restaurace, kavárny, poštu a veškeré potřebné instituce.

Nádherné procházky uprostřed Prahy lze zrealizovat v blízkém parku Ladronka nebo v nedaleké oboře Hvězda, kde se nachází i kouzelný stejnojmenný letohrádek. Za zmínku stojí i poutní cesta od Lorety až do kláštera v Hájku. Ovšem Praha –Břevnov, to je především nádherný a slavný Břevnovský klášter se skvostnými zahradami, s letohrádkem Vojtěška a staletími dýchajícím Břevnovským hřbitovem s hroby slavných osobností.

Když někdo zatouží po samotném centru Prahy, je mu k dispozici tramvajová a autobusová zastávka hned u Rezidence Bělohorská. S citem zrealizované a přitom luxusní bydlení v Rezidenci Bělohorská na „dobré adrese“ je ideálem pro ty, kteří hledají soukromí, pohodlí, bezpečnost a pohodu.

Kategorie: Magazín bydlení, Nové bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce