Repasované tonery sníží náklady na tisk doma i v kanceláři

Tonera

Náklady na provoz tiskárny často představují velmi výraznou položku v rozpočtu domácnosti nebo kanceláře. Lze je však velmi jednoduše snížit a ročně tak dle intenzity tisku ušetřit až několik desítek tisíc korun. Stačí začít využívat renovované tonery a cartridge. Zjednodušeně řečeno to znamená, že ze staré a již vypotřebované kazety lze udělat znovu schopnou provozu se všemi potřebnými parametry a vlastnostmi, jakými disponuje úplně nová náplň. To vše samozřejmě se zachováním nejvyšší tiskové kvality, jak u černobílého, tak i u barevného tisku.

Šetrné k peněžence i životnímu prostředí

Používat repasované tonery znamená šetřit, nikoliv však na kvalitě výsledného tisku. U profesionálních firem splňují takto zprovozněné náplně velmi přísná měřítka kvality a jsou zcela srovnatelná s těmi původními novými. Úspora se může vyšplhat do velmi velkých částek, záleží na tom, jak často a v jaké míře tisknete. Oproti nákupu nového toneru to znamená v průměru 40–70 %, což se v konečném součtu za rok může projevit ve snížení nákladů na provoz tiskárny až v desítkách tisíc korun.

Renovované kazety jsou šetrné nejen k peněžence spotřebitele, ale také k životnímu prostředí. Repasování redukuje nutnost vyrábět neustále nové náplně, což s sebou nese hromadu odpadu, tedy i ekologickou zátěž. Pokud je renovace prováděna kvalitně a s využitím odpovídajících špičkových technologií a postupů, pak lze kazetu tímto způsobem obnovovat téměř neomezeně. Vyplatí se proto při využití tohoto řešení obrátit na odborníky s prokazatelnými zkušenostmi.

Profesionální renovací tonerů a inkoustových kazet se zabývá společnost Tonera fungující již od roku 1992. Nabízí kompatibilní řešení inkoustových a tonerových kazet pro nejvýznamnější značky nabízené na českém trhu – v širokém produktovém portfoliu tak nechybí například cartridge EPSON nebo cartridge HP, což jsou vůbec nejžádanější náplně. Firma si zakládá na nejvyšší možné kvalitě, proto neustále sleduje vývoj a provádí řadu testů, při renovaci používá náhradní díly odpovídající vlastnostem OEM. Zaručuje tak nejen vynikající výsledky barevného i černobílého tisku, ale také naprosto bezproblémový chod tiskárny.

Výhodné alternativní řešení zde pro svou tiskárnu najde každý. S více než 850 druhy produktů pokrývá nabídka společnosti Tonera nad 90 % běžně používaných inkoustových a laserových tiskáren napříč domácnostmi i podniky. Pro své zákazníky navíc připravuje zajímavé slevy, které už tak značnou úsporu ještě navýší. Při celkovém nákupu nad 2 000 Kč je poštovné a balné zdarma, při osobním odběru a platbě v hotovosti nabízí slevu 3 % z celkové ceny objednávky a při nákupu nad 3 000 Kč slevu 5 % z ceny renovace.

Kategorie: Ostatní

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce