Rekonstrukce střechy kvalitně a výhodně s AHF Stavby!

Kdo potřebuje zrekonstruovat střechu, ať už šikmou nebo dokonce plochou, hledá nejspíš tu nejlepší firmu, která práci odvede kvalitně, neřekne si o nehorázné peníze a vše bude naprosto profesionální. AHF stavby přesně tohle nabízí. A umějí mnohem víc.

rekonstrukce-strechy

Když jde o opravu střechy, není někdy situace snadná. Zvlášť když jde třeba o panelové nebo bytové domy, které už mají něco za sebou. Společnost AHF stavby se specializuje především na rekonstrukce plochých střech, a to jak těch mechanicky kotvených, tak zelených či přitížených střech. K opravám využívá speciální technologie a nejmodernější metody, její pracovníci mají léta praxe i hluboké teoretické znalosti. Co dělají, dělají tedy na vysoké úrovni a poctivě. A i když působí hlavně v Praze, není problém dojet za vámi až 100 či 150 kilometrů od hlavního města.

Opravy i zateplení

Kromě samotného zrekonstruování je v případě zájmu samozřejmostí i zateplení ploché střechy. Každý si přitom může vybrat, jaký typ fólií se při rekonstrukci má použít, ovšem nejoblíbenějším a nejlepším materiálem, který společnost AHF stavby používá, jsou hydroizolační fólie mPVC, TPO, EVA, EPDM. Ty slouží především k tepelné izolaci střech. A kromě nich se běžně používají i asfaltové pásy, které mimo jiné chrání před UV zářením.

Ušetříte s dotacemi

Je zřejmé, že rekonstrukce střechy nebývá levnou záležitostí. Ale jednou k tomu stejně dojde a pak je nejlepší vybrat si skutečné profesionály, kteří vědí, co dělají, a můžete se na ně spolehnout. A společnost AHF stavby má ještě jednu nespornou výhodu – je v seznamu odborných dodavatelů programu Zelená úsporám. Takže pokud se rozhodnete opravit či zateplit si šikmou či rovnou střechu, může vám na to nejen přispět stát a velmi ušetříte, ale jako dodavatele si můžete zvolit právě tuto společnost. A jistě nebudete litovat, protože AHF stavby má již mnoho spokojených zákazníků, kteří se těší z nového zastřešení a nemusejí se už o nic starat.

Kategorie: Dům, Exteriér a zahrada

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce