Rekonstrukce bytů Brno

rekonstrukce bytů Brno

Máte starší byt? Rádi byste jej zmodernizovali? Hledáte vhodného partnera? Vyzkoušejte naše služby.

Naše společnost Burdo na rekonstrukce bytů Brno již více než 10 let zajišťuje kompletní servis na rekonstrukce bytů a domů v Brně a jeho okolí. Nabízíme projekční a návrhářské služby, provádíme změny interiérů na klíč a realizujeme celé stavby a stavební rekonstrukce. Zaměstnáváme pouze skutečné odborníky s dlouholetou praxí a spokojenost zákazníka je u nás vždy na prvním místě.

Co děláme

Jaké služby poskytujeme? Jako rekonstrukce bytů Brno se zabýváme projektováním a návrhy a zajišťujeme kompletní realizace staveb včetně rekonstrukcí na klíč a veškerých řemeslnických prací. Za celý proces rekonstrukce zodpovídáme my od bouracích prací a odvozu stavebního odpadu včetně jeho ekologické likvidace až po předání hotového díla spolu s potřebnými protokoly a provedení závěrečného úklidu. Při práci přísně dodržujeme pracovní hodiny stanovené sdružením vlastníků nebo bytovým družstvem a dbáme na maximální ohleduplnost k sousedům.

Kompletní servis

S naší nabídkou na rekonstrukce bytů Brno získáte kromě spolehlivých řemeslníků také špičkového architekta, který dokáže navrhnout každý interiér a vdechnout mu nový život. Jedná se o specialistu na rekonstrukce a interiéry, který spolupracuje s projektantem a stavebním technikem a dokáže vám vypracovat elegantní 3D návrh, se kterým ihned uvidíte, jak by mohla případná rekonstrukce vypadat doslova do všech detailů. S námi získáte kompletní servis od přípravy projektu a získání stavebního povolení až po předání hotové rekonstrukce připravené k nastěhování.

Jak probíhá návrh

Jak proběhne samotný návrh rekonstrukce? S vytvořeným návrhem a zejména s jeho kvalitní 3D vizualizací získáte dokonalý přehled o tom, jak bude celá rekonstrukce a vaše budoucí bydlení vypadat. Než zaplatíte jedinou korunu, tak s vámi náš architekt probere každičký detail a upozorní na jeho přínosy i náklady. Bude vám k dispozici s řadou cenných rad a informací a vše vám ukáže na přehledné vizualizaci a v podrobné kalkulaci nákladů. Ujasníte si tak vlastní představy a požadavky a budete se moci lépe rozhodnout, kde ušetřit a kde naopak více investovat tak, aby se vám to co nejlépe vyplatilo.

Proč si vybrat naše služby

Proč si zvolit právě naše rekonstrukce bytů Brno? Naší výhodou je, že nabízíme kompletní servis od A do Z bez zásahů jiných firem. Žádné práce nepřekupujeme, ale vše tvoříme sami. Můžeme tak garantovat 100% kvalitu všech prací, provedení rekonstrukce v nejkratším možném čase, hladký průběh a velmi dobré ceny. S jedním dodavatelem kompletní rekonstrukce ušetříte čas, peníze i starosti. Zaručujeme vám nejlepší poměr ceny a kvality a dodržení všech termínů.

Zaujaly vás naše služby? Chcete vědět víc? Kontaktuje nás a ptejte se na cokoliv. Rádi vám poradíme a navrhneme nezávaznou cenovou kalkulaci.

Kategorie: Rekonstrukce

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce