Reklamní textil prezentuje dokonale vaši firmu

Na světě existuje mnoho druhů kvalitní reklamy. Lidí přemýšlejí, jak prezentovat svoje výrobky a služby, aby nejvíce oslnili a přitom hodně neinvestovali. Výhodnou formou zviditelnění se je reklamní textil. Nejenže je všudypřítomnou reklamou pro společnost klienta, ale navíc zajistí zaměstnancům firem kvalitní pracovní oděvy. Pracovní oděvy a dokonce i pracovní obuv, to je zajímavá nabídka zajištění v jednom. Značkové oblečení a pracovní pomůcky jsou nezbytností pro plynulý chod každé firmy. Určitě by se každému zaměstnanci líbilo mít svůj vlastní pracovní oděv s reklamním logem anebo výšivkou. Pracovní oděvy jsou určeny pro ochranu zaměstnanců. Je proto nesmírně důležité vybrat vhodnou velikost. Pánské, dámské i dětské oblečení bývá běžně k dostání ve velikostech S až XXXL. Pohodlné nošení a pocit komfortu jsou tedy samozřejmostí.

S touto famózní reklamou se lépe vydělává!

Oblíbený způsob chodící reklamy ve formě pracovního oblečení s výšivkou či logem, je osvědčený způsob, jak zaujmout potencionálního zákazníka. Zakázková aplikace potisku a výšivky je službou, která je nadčasová. Firmy si vybírají potřebný reklamní textil ve formě triček, mikin, vest, svetrů, bund, kombinéz anebo kalhot. Nabídky jsou pestré a zahrnují i sportovní oblečení jako jsou bermudy, čepice, kšiltovky, dresy a softshellové bundy. Nabídka tedy zahrnuje pracovní oděvy, ale i oblečení určené k běžnému dennímu nošení pro volný čas, do práce či sport. Módní textil je také žádaným sortimentem. Varianty reklamního textilu jsou účelně řešeny, mají moderní provedení, střihy a barvy. Nejoblíbenějším oblečením pro potisk a výšivku zůstávají i nadále trička dámská, pánská a dětská ve všech možných střizích. Žádané jsou krátké i dlouhé rukávy. Praktické jsou také mikiny s kapucí i bez kapuce. Sortiment zahrnuje i pěkné polokošile, dámské legíny, kšiltovky, termoprádlo, fotbalové dresy anebo sportovní bundy. Díky reklamnímu textilu se firmy dostanou na vyšší úroveň své prezentace. Zpracování návrhu od výběru až po realizaci potisku či výšivky je nadstandardní služba. Mimořádně okouzlují je využití reklamního textilu pro velké společnosti, malé firmy i běžného zákazníka.

Tímto stylem upoutáte zaručeně pozornost

Společnosti zajišťují velice lákavé ceny. Při velkých zakázkách lze využívat zajímavé množstevní slevy. Díky neúčtování balného se snižují náklady na přepravu. Doručení do 1 až 2 dnů. Zboží skladem je příjemnou informací, protože odpadá dlouhé nepříjemné čekání na objednané výrobky. Bezpečné nakupování díky tradičnímu způsobu platby na dobírku je osvědčené. Vybrat si služby zavedené společnosti s mnoha příznivými zkušenostmi se jistě vyplácí.

Kategorie: Ostatní

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce