RealityRádce.cz – realitní magazín

RealityRádce.cz je online realitní magazín zaměřující se na rady ohledně správného prodeje, nákupu a investování do nemovitostí se vším co s tím souvisí. Přináší spoustu užitečných rad, tipů a návodů jak správně investovat do nemovitostí. Na co nezapomenout než prodáte svoji nemovitost? Jak správně vybrat realitní kancelář? Či jak ušetřit na pravidelných měsíčních výdajích? To vše a mnohem více najdete u realitního rádce.
 


Magazín píše mladý tým lidí, kteří se o danou problematiku do hloubky zajímají nejen teoreticky, ale hlavně sami aktivně investují. V týmu máme energetické zprostředkovatele, finanční poradce i specialisty na správu nemovitostí. Nechybí ani specialista na právní otázky věci.

Máte vysoké účty za energie? Platíte moc za vodu? Poradíme Vám. Neplatí Vás nájemníci tak jak byste si představovali? Ničí Vám byt bez náhrady? Jste bezradní? Poskytneme Vám první pomoc při řešení těchto problémů.

Máte pozitivní nebo negativní zkušenost s některou realitní kanceláři, finančním poradcem nebo zprostředkovatelem energií? Podělte se s ní s námi a ostatními čtenáři našeho magazínu.

Přečtěte si rozhovory s úspěšnými realitními investory či realitními makléři a pochopte, že takto podnikat může opravdu každý. Opravdu nepotřebujete velké obnosy peněz a už vůbec ne vysokoškolské diplomy. Vše co potřebujete je odhodlání a vytrvalost.

Ptáte se proč se vůbec investováním do nemovitostí zabývat? I na tuto otázku se u nás dozvíte odpověď. Říkáte si, že kdyby to bylo tak jednoduché jak říkáme, dělal by to každý? Předložíme Vám argumenty proč to není pravda.

I přesto všechno většina z Vás nikdy nerozjede realitní byznys. Víme proč!

Kategorie: Reality

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce