Realitní kanceláře a makléři na jednom místě

Chystáte se prodat nebo pronajmout svou nemovitost a hledáte toho pravého realitního makléře, který by vám pomohl? Chcete být pánem situace a předat kontakt pouze vámi vybraným realitním kancelářím? Pokud jste si odpověděli kladně, čtěte dál a dozvíte se víc.

Výběr makléře je na vás

V rámci ojedinělého projektu anonymně oslovujete makléře a realitní kanceláře, a to prostřednictvím online formuláře, kam uvedete svůj záměr a požadavky na služby. Po odeslání formuláře vám přijdou reakce od realitních makléřů, a pokud vás jejich nabídka zaujme, zvolíte „Kontaktovat makléře“, čímž povolíte předání vašich kontaktních údajů. Využili jste jeho služby? Usnadněte ostatním uživatelům výběr a zanechte na něj recenzi!

Vizí tohoto projektu, za kterým nestojí žádná realitní kancelář, je pomoci najít vám toho nejlepšího makléře. Jediným formuláře oslovíte desítky realitních kanceláří a makléřů, aniž byste je museli obcházet. Za služby nic neplatíte, protože provoz portálu hradí sami realitní makléři. Nemusíte se obávat nevyžádaných telefonátů, všechno máte ve svých rukách vy. Rozhodnout se také můžete na základě reference realitních kanceláří.

Proč si najít makléře?

A proč se vlastně na makléře obrátit? Důvodů je hned několik. S prodejem či pronájmem nemovitosti nebudete mít žádné starosti. Vše proběhne rychleji, bezpečněji a za vyšší realizační cenu.

Projekt sdružuje makléře z celé České republiky, ale největší zájem je o realitní kanceláře v Praze. Je to způsobeno velkou koncentrací nemovitostí v hlavním městě, což má za následek větší poptávku po zdejších realitních kancelářích. Podobně velký zájem je i o realitní kanceláře v Brně.

Zasláním formuláře nejste vázáni povinností oslovit některého z makléřů. Pokud vám žádný nebude vyhovovat, jednoduše na nabídky nebudete reagovat. Více o projektu se dozvíte zde.

Kategorie: Realitní kanceláře

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce