Pronájem kanceláří v Praze snadno a efektivně

Kancelářské prostory kde se setkáváte s klienty či potencionálními partnery jsou vizitkou vaší společnosti, proto by vás měly patřičně reprezentovat. Dále by měly být dobře dopravně dostupné a před budovou by měl být dostatek parkovacích míst.


style="display:inline-block;width:468px;height:60px"
data-ad-client="ca-pub-7806920696596493"
data-ad-slot="3568439540">


Je pravdou, že pronájem kanceláří v Praze se mnohdy šplhá k vysokým částkám. Navíc bývají povětšinou prostory nevybavené.
Pronájem kanceláří v Praze snadno a efektivně
Jak by se vám líbilo pronajmout si již vybavenou kancelář, kde můžete navíc v případě potřeb využít služeb profesionální asistentky? Pronájem kanceláří v Praze od společnosti Regus přináší řadu skvělých výhod. Prostory si pronajímáte dle svých momentálních potřeb. Třeba jen na 2 dny v týdnu nebo zde naopak můžete trávit celé dny včetně víkendů.

Pronajmněte si jednu ze 4 lukrativních adres v Praze

Pronájem zařízené kanceláře v Praze je s Regusem hračka. Jejich pobočky naleznete rovnou na čtyřech lukrativních adresách.

  • Prague Stock Exchange – na ulici Rybná 14/682, Praha 1. Moderní kancelářské prostory naleznete v 1. patře budovy Pražské burzy v samotném srdci hlavního města.
  • Praha City Center – na Klimentské 46 jsou dosažitelné veřejnou dopravou a 20 minut jízdy autem od mezinárodního letiště.
  • Praha – Zlatý Anděl – kancelářské prostory naleznete na Nádražní ulici 344/23, ve 2. patře revitalizované rušné pražské městské části Smíchov na Praze 5.
  • Prague Empiria – kancelářské prostory hledejte ve čtvrtém a pátém patře moderní budovy Empiria v Praze 4 poblíž známé čtvrti Pankrác na jih od centra Prahy.

Pronájem kanceláří v Praze snadno a efektivně-2
Pronájem kanceláří v Praze kromě jiného nabízí také širokou škálu doplňkových podpůrných služeb. Využívat tak můžete nejen svou kancelář, ale také obchodní salónky Regus, zasedací místnosti a moderní videokomunikační zařízení dostupné dle vašich potřeb.

O tom, že je Regus jedničkou na trhu, co se pronájmu kancelářských prostor týče svědčí fakt, že dnes společnost nabízí pronájem kanceláří ve více než 1 800 lokalitách, 600 městech a 100 zemích celého světa.

Přijďte se přesvědčit osobně

Zajímá vás, jak doopravdy společnost Regus funguje, jak jsou jednotlivé kancelářské prostory v Praze vybavené a za jakých podmínek si lze kancelář pronajmout? Potom není nic jednoduššího než zavolat na telefonní číslo (+420) 222 191 100 a domluvit si osobní prohlídku s pohovorem, kde budou vaše veškeré dotazy během pár okamžiků zodpovězeny.

Se společností Regus získáte více než pouhý kancelářský prostor.

Kategorie: Magazín bydlení, Reality

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce