Porovnání cen plynu a elektřiny

Žijeme v době neustálého zdražování a nejinak je tomu i v případě cen plynu a elektřiny. Jaké jsou ale možnosti, abyste přeci jen každoročně ušetřili a nemuseli se jakkoliv omezovat? Mnoho rad a nápadů, ale především cenovou kalkulačku nabízí portál usporypenez.cz. Jednoduché pravidlo v obou případech zní, porovnejte ceny a zjistěte, kolik nabízí konkurence. Jedině pak můžete s čistým svědomím změnit stávajícího dodavatele.
 

 
Porovnání cen plynu je první krok, který vás nasměruje jak postupovat dále. Je důležité vědět, kolik platíte za plyn dosud, abychom se měli od čeho odrazit. Jakmile znáte současnou spotřebu, zadejte všechny potřebné informace do naší kalkulačky, která vám nabídne možnosti, odpovídající Vašim požadavkům. Ceny plynu se mohou lišit také podle krajů, tudíž nás zajímá i tento údaj, abychom vše mohli správně a rychle vyhodnotit k Vaší plné spokojenosti. Pokud se rozhodnete přejít ke konkurenci, stačí, když pouze vypovíte stávající smlouvu a vše ostatní už nechte na nás. Přechod k novému dodavateli již využilo více než 350 tisíc domácností a firem. Dle statistik víme, že průměrná domácnost může ročně ušetřit kolem 3000 korun, v závislosti na spotřebě však může tato částka být i mnohem vyšší, řádově až 10 tisíc korun. To už stojí za úvahu.
 
Náš portál úsporypenez.cz nabízí také porovnání cen elektřiny. Spočítejte si, jakou částku můžete ročně uspořit za elektřinu a budete překvapeni, že to nemusí být zrovna málo. Věděli jste, že při správné volbě dodavatele můžete své náklady snížit až o 9%? Této možnosti využilo už více než 250 tisíc domácností a firem a stejně, jako je tomu v případě cen plynu, můžete i zde našetřit tisíce korun ročně.

Kategorie: Finance, peníze, půjčky

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce