Pokojová typologie bytu

Řekni mi, jak bydlíš a já ti řeknu, kdo jsi. Místo, kde se v bytě nejraději zdržujete, je jakoby pomyslným zrcadlem naší duše. Co prozradí o vašem charakteru? Některá z nás ráda vysedává v kuchyni, další se cítí nejlépe v ložnici. Jiné stráví hodně času v obýváku, některé dokonce v koupelně. Každá z nás má oblíbenou pokoj, v níž se zdržuje nejraději a nejčastěji. A toto o nás prozradí víc, jakoby jsme si mysleli.
 


 

 

Oývačkový typ: Smělá a kreativní
 
Váš obývací pokoj je vaší říší, a proto se zde odehrává hlavní část vašeho života. Sedačka je už trochu prosezený, hračky dětí leží na koberci, a přestože ne všechny kusy nábytku spolu právě ladí, tady se zkrátka cítíte nejlépe! Ten, kdo miluje svůj obývací pokoj, je smělý a odvážný, protože žádná jiná pokoj není vystavena tolika pohledem hosty jako tato. A přece k tomu přistupujete uvolněně, jste si sama sebou jistá, nedáte se vyvést z míry kritikou a konflikty. Zvědavě a otevřeně vnímáte svět a nové situace zvládáte s kreativitou a spoustou nápadů. Co se týče povolání, jste také napřed, sedí vám vedoucí pozice. A protože nosíte srdce na jazyku, jste oblíbená a ceněná i mezi kolegy a nadřízenými.
 
Kuchyňský typ: Absolutně společenská!
Jste nejraději v kuchyni? Nezáleží na tom, zda sama, s rodinou nebo s přítelkyněmi? Pak jste absolutně společenský typ, který si rád vychutnává život plnými doušky! Nuda je pro vás cizí pojem a svým bezstarostným a veselým stylem strhnete každého s sebou. Jako přítelkyně jste hotový poklad, protože vaše kuchyně je vždy otevřená. “Vždyť se posaď,” platí u vás 24 hodin denně a často se stává, že se všechno a všichni shromažďují u vás v kuchyni. A vy? Bez problémů otevřete i třetí láhev vína – úžasné!
 
Koupelnový typ: Milují své zvyky
Kdo si myslí, že při tomto typu jde o značku “namyšlená zmalovaná fiflena”, ten se mýlí. Ženy, které rády tráví hodně času v koupelně, si dávají na sobě záležet a starají se o sebe a své tělo. Vonný relaxační koupel po stresujícím dni, peeling obličeje před spaním nebo zkoušení nového trendy laku na nehty – tyto ženy milují starat se o sebe a měnit svůj vzhled. V jejich nitru to však vypadá jinak: ve skutečnosti preferují pevné zvyky a podle možnosti neměnné okolí. Přesně toto jim totiž dává pocit důvěrnosti a stálosti a to velmi potřebují. I ve vztazích fungují podobně: když už někomu věnovali své srdce, nezáleží na tom, zda partnerovi nebo přítelkyni, jsou věrnými společnicemi, které do vztahu mnoho investují.
 
Ložnicový typ: Charismatická osobnost
Celkem jasné: jste absolutně romantická a citlivá. Příliš rada schováváte pod peřinu, zachumlat se do postele a vychutnáváte si už po x-tý jednou svou oblíbenou knihu. Tak zapomenete na každodenní stres a vypnete. Nejste však bezpodmínečně samotářky, naopak: máte rady společnost a vaší největší radostí je starat se o druhých. Přitom však nechcete být středem společnosti, vše raději vyřídíte z pozadí. Jste spíše klidná a vážná, nemluvíte příliš, jste však skvělou posluchačkou. Na ty, kteří vás neznají, působíte někdy rezervovaně a chladno i přesto, že jste vtipná a máte charisma. Vy však potřebujete chvíli, dokud se druhým lidem otevřete. Když to už však uděláte, jste přítelkyní na celý život.

Kategorie: Byt, Interiér, Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce