Pohoršuje Vás cena plynu? Vsaďte na levnější plyn

Některým domácnostem se používání plynu od nového roku prodraží. Citelně to poznáte, pokud i plynem topíte. Možná je načase říci „STOP“ drahým dodavatelům a poohlédnout se po novém, levnějším dodavateli. To se pozitivně odrazí na složenkách za plyn a na Vašem rodinném rozpočtu.

Změna dodavatele – změna k lepšímu

Snažíte se snížit spotřebu plynu, abyste ušetřili? Nejspíš časem dojdete k hranici, kdy už snížení spotřeby není možné, protože vařit a topit se prostě musí. Jediným řešením, jak ušetřit na ceně plynu, a to mnohdy i několik tisíc korun, je změna dodavatele.

Zárukou levného plynu je plyn od dodavatele Enra Service s.r.o. Tato společnost se může pochlubit přátelskou firemní kulturou a spokojenost zákazníků je pro ni na prvním místě. Obáváte se složitého papírování při odchodu od svého současného dodavatele? Tato společnost Vám pomůže s přechodem od konkurence i s řešením sporných případů, kdy Vás současný dodavatel nechce pustit.

Kolik ušetříte? Přinášíme Vám srovnání cen plynu

Sami si můžete porovnat ceny plynu a zjistit, kolik byste ušetřili s dodavatelem Enra Service. Stačí zadat, na co plyn využíváte, zda bydlíte v domě nebo v bytě a v jakém žijete kraji. Rázem uvidíte, jakou cenu tato společnost nabízí a jak výhodná je oproti konkurenci.

Pojďme si vzít modelový příklad: Pan Snížek pochází ze Středočeského kraje a používá plyn na vytápění domu, na ohřev vody a vaření. U dodavatele Enra Service zaplatí při běžném používání plynu v průměru 39 500 korun a oproti nejdražšímu dodavateli v tomto kraji ušetří až 8 740 korun. Pokud by pan Snížek žil v bytě při stejných podmínkách, ušetřil by až 4 800 korun. Tento dodavatel plynu je nejlevnější a předčí dokonce i největší dodavatele na trhu.

Změna dodavatele plynu je jednoduchá, když se obrátíte na tu správnou společnost. Pokud o změně uvažujete nebo jste se pro ni dokonce rozhodli, navštivte stránky www.enra.cz, kde se dozvíte více o přechodu k novému dodavateli.

Kategorie: Finance, peníze, půjčky

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce