Pestrá nabídka služeb v autoservisu Máca

01-auto-maca

Sháníte nový automobil anebo potřebujete opravit ten stávající? Pokud ano, rozhodně se vám vyplatí využít služeb společnosti Auto Máca s.r.o. Ta nabízí pestrý výběr jak nových, tak i ojetých automobilů a servis vozů. Jedná se o tradičního autorizovaného obchodníka s automobily, který působí na trhu již od roku 1992. Vybírat si v nabídce této společnosti můžete skvělé vozy za bezkonkurenční ceny. Soustřeďme se tedy na nabídku Auto Máca poněkud podrobněji a poukažme na jednotlivé služby.

Zakupte si nový anebo ojetý vůz

Jestliže potřebujete úplně nový automobil, pak si v široké nabídce této společnosti určitě vyberete. Auto Máca je jedním z nejvýznamnějších autorizovaných obchodníků v kraji Vysočina. Prodej aut se zaměřuje zejména na značky Škoda a Seat. Od roku 2009 prodává ale také vozy Fiat. Od roku 2010 tato společnost realizuje i prodej rok starých a zánovních vozů pod známou značkou Škoda Plus. U těchto automobilů budete mít jistotu stáří i ujetých kilometrů. Vztahuje se na ně také záruka. Velmi výhodné jsou ale i ostatní garantované ojeté vozy několika různých značek. Osobní přístup a dostatečné množství informací o konkrétním modelu jsou u této společnosti samozřejmostí. I díky tomuto faktu si budete moci vybrat opravdu spolehlivého společníka na cesty.

Záruční i pozáruční servis

Pokud potřebujete servis vlastního vozu, pak není problém využít služeb, které Auto Máca nabízí. Zvolit si tady jednak záruční servis automobilů a jednak také pozáruční opravy. K dispozici je v moderně vybavených dílnách nejmodernější diagnostika. Oprava tak bude naprosto dokonalá. Autoservis má přímo na skladě veškeré originální díly a příslušenství, takže váš automobil bude opraven v co možná nejrychlejší době. V případě rozsáhlejších vám bude zapůjčeno náhradní vozidlo.

Kategorie: Ostatní

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce