Nový luxusní bytový projekt Podolské schody

podolske-schody

Pro všechny co hledají luxusní bydlení bez jakéhokoliv kompromisu se koncem roku 2015 nabídne možnost nastěhování se do developerského projektu Podolské schody. Tento rezidenční objekt kloubí pohodlí poklidného bydlení v přírodě v blízkosti centra hlavního města. Majitelé nových bytů určitě ocení i krásný výhled přímo na protékající řeku. Developerská skupina Crestyl tak přichází na trh s dalším unikátním projektem, který i tentokrát nabídne nadstandardní bydlení v malebné lokalitě poblíž přírody a centra.

Podolské schody nabízejí

Praha 4 je žádanou lokalitou pro svou poklidnou atmosféru, která je jako stvořená pro komfortní bydlení. Nabízeným bytům nechybí vysoké standardy v podobě rozsáhlých podlahových ploch u všech obytných místností. Stejně tak je kladen důraz i na užitnou plochu celých bytů.

Úplně nejmenší bytové jednotky mají okolo 30 m2, ovšem ty největší dosahují až 130 m2. Pro všechny obyvatele, ale i návštěvníky zde bylo vybudováno parkovací zázemí o 28 parkovacích míst. Díky těmto faktorům a rafinovanému řešení celé stavby může novostavba konkurovat jakýmkoliv větším projektům.

Senzační lokalita Praha 4

Lokalita bytového areálu dokáže zaujmout především svou dostupností. Rezidence se totiž nachází jen několik minut chůze od stanice metra Vyšehrad. Stejně tak se můžete rozhodnout o překrásné absolvování pravidelných procházek kolem nábřeží nebo využít nedaleké populární cyklostezky.

Rovněž se v bezprostřední blízkosti rezidence Podolské schody nachází pro milovníky aktivního sporu bruslařská dráha. Školky, školy, restaurace, pošta, banky i úřady, obchody a celá řada firem je ve zdejším okolí samozřejmostí. Ať už hledáte zázemí pro poklidný život nebo poblíž ruchu velkoměsta, určitě si přijdete na své. Využijte této příležitosti a vytvořte si i vy optimální podmínky k rodinném nebo partnerskému životu.

Kategorie: Nové byty

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce