Nové možnosti bydlení v Praze a blízkém okolí

Nabídka lokalit určených pro spokojené bydlení se v nejbližším okolí hlavního města opět rozrůstá. A nutno podotknout, že velmi atraktivním směrem. Na následujících řádcích přinášíme přehled tří nejzajímavějších developerských projektů poslední doby, které splňují nejpřísnější nároky moderní doby – nabízí klid a zároveň dobrou dostupnost do centra, potřebnou vybavenost, přírodu a ještě něco navíc.

Vilapark Jesenice – luxusní rodinné domy se zahradou

002_Vilapark
Vilapark Jesenice nadchne každého, kdo dává přednost atmosféře obce, ve které nechybí malebná příroda a dokonce ani potok, a přitom je zde k dispozici vše potřebné. V Jesenici stojí mateřská, základní i umělecká škola, jsou zde obchody, restaurace i lékařská péče. A nouze není ani o typické kulturní vyžití v podobě koncertů a sportovních akcí. Do Prahy to je 7 km, lze využít i příměstské linky MHD. Samotný vilapark tvoří celkem 18 dvoupodlažních rodinných domů na rozlehlých pozemcích o velikosti až 1 737 m2. Všechny domy jsou nízkoenergetické s příznivými náklady na provoz a uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na bydlení. V přízemí se nachází kuchyň s jídelnou, odděleným obývacím pokojem a prostornou pracovnou. Celé je částečně prosklené, takže místnosti jsou velmi světlé a je z nich pěkný výhled na zahradu s terasou. Horní patro sestává ze tří pokojů, které poslouží jako ložnice a dva dětské pokoje, přičemž právě ložnice je propojena s vlastní koupelnou a šatnou.

Bydlení v alejích v Nových Říčanech – komplex plný zeleně

Do centra jen 20 minut autobusem, vlakem nebo autem, relaxační a dětská zóna, zeleň. Tak přesně to nabízí projekt nazvaný příhodně Bydlení v alejích. Nachází se v Nových Říčanech a tvoří ho tři viladomy a tři bytové komplexy. Byty v Říčanech lákají nejen klidným prostředím, ale také pestrou škálou dispozičních řešení, od 1+kk po 6+kk včetně nápaditých mezonetů a studií. Každému bytu náleží také sklepní kóje na kola a další věci, k dispozici je i podzemní garáž i klasické venkovní parkoviště. Je zde potřebný klid, a přitom jen pár kroků do obchodů, restaurací, škol a školek.

Výhodné stavební parcely v Počernicích – postavte si dům snů

Máte-li o svém domově jasnou představu, kterou si chcete také sami zrealizovat, pak přesně pro vás jsou určeny pozemky v Počernicích. Jedná se o lokalitu, která vám učaruje výhledem na lesy, rybník a blízká pole či dokonce golfový rezort. Svou vysněnou idylku zde najdou všichni, kdo mají rádi dostatek vlastního prostoru a soukromí. Za relaxací je možné vyrazit do rekreačního parku U Čeňka s různými přírodními atrakcemi, k procházkám pak láká nedaleká rezervace V Pískovně, Počernický rybník nebo rozlehlý zámecký park. V místě je dostupná i veškerá potřebná občanská vybavenost, do Prahy se dostanete autobusem nebo vlakem za 15 minut. Nákupy je možné obstarat v centru Černý most, kam to je autem jen 8 km. V bohaté nabídce ploch od 302 m2 až po 903 m2 si vybere každý. V případě potřeby je možné spojit dva pozemky v jeden. Vaší fantazii ani přáním ohledně výstavby domu a jeho parametrů se tak v otázce parcely meze rozhodně nekladou. O napojení na inženýrské sítě se nemusíte starat, všechny pozemky jsou součástí potřebné infrastruktury zahrnující kanalizaci, vodovod a plynovou i elektrickou přípojku. Jestliže nemáte čas řešit stavbu domu, pak projekt nabízí možnost nechat si postavit nízkoenergetický dům na klíč.

Kategorie: Nové byty

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce