Nové developerské projekty v Praze

4blok

4Blok je novým přílivem bydlení

Developerský project 4Blok vyznačuje novodobý styl bydlení. Je vytvořen v plně vypracovaném trendy architektonické normě. Stačí se podívat a první dojem úžasu vyhraje. Nabízí 210 bytových jednotek od malých 1+kk až po obrovských 5+kk. Ojedinělé stavební materiály, spousta zeleně, skladovací kóje a parkování, to jsou domény 4Bloku. Nachází se v oblíbené lokalitě Vršovic. Tato oblast má skutečně, co nabídnout. Viditelná rekonstrukce chodníků, zeleného prostředí, kruhů pro cyklisty a dalších vymožeností, které přispívají ke spokojenému bydlení. Nákupní centrum Eden, supermarket, restaurace, kavárny, lékařská zařízení včele s nemocnicí královské Vinohrady a beze všeho spousta škol. MHD je tady plně zastoupena. Nádherný byt 1+kk je volný za necelé tři miliony korun s dph. Krásný byt 2+kk je volný za 3, 3 milion korun i s dph.

Sacre Coeur 2 je překrásný styl pražského bydlení

Exkluzivní styl bydlení v Praze slibuje nový architektonický skvost, který vznikl za účasti developerského projektu, je to rezidence SacreCoeur 2. Při pouhém prvním pohledu budete omámeni dokonale propracovanými prvky se střešními zahradami. Apartmány s dvěma ložnicemi a velkým úložným prostorem jsou díla moderny. Toto velkolepé dílo vzniklo za pomoci 4A architekti. Zajišťuje zákazníkovi spoustu volného obytného prostoru, komfortní relaxace na balkónech a odpočinku na terasách střeše budovy. Non stop fungování recepce a kamerové systémy jsou totálně vymoženým zabezpečením. Ceny bytů je pohybují od 3 290 000 korun, od 1+kk a ž po 6+kk. Lokalita Malé Strany je vyhledávaným místem k bydlení. Dokonalé kulturní vyžití slibuje Pražský Hrad, petřínský vrch anebo malostranský Újezd. Rezidence Sacre Coeur je také v blízkosti škol, divadel, lékařů, kin anebo jiných památek. Dostupnost MHD a metra je samozřejmostí.

Rezidence Trojická je skvost v architektonickém zpracování

Bydlení v centru hlavního města zajišťuje rezidence Trojická. Je to ideální místo pro klasický způsob bydlení. V jejím okolí se nachází spoustu dalších domů. Další povedený developerský projekt Rezidence Trojická obsahuje 23 bytů po rekonstrukci a 5 naprosto unikátních staveb. Historická budova v novém hávu disponuje obytnými prostory i komerčními místy. Přízemí nabízí fitness centrum a restaurace. Vrchní část tvoří mezonety s terasami, které lákají výhledem po okolí. Velké mají šatnu a sklepní kóje. Luxusní bydlení s dostupností příjemného nákupu, návštěvy kina, divadla a jiných kulturně-zábavných akcí. Školky, školy, kavárny a restaurace v blízkosti jsou samozřejmostí. Byty si zde pořídíte již od 2 198 788 korun. Maximální cena činí 20 935 044 korun. Dispozice bytů jsou od 1+kk ž po 4+kk.

Kategorie: Nové byty

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce