Nové byty v Praze

Chcete bydlet v Praze? Hledáte příjemné bydlení s dobrou občanskou vybaveností a dostupností do centra? Byty na prodej Praha, to je hned několik exkluzivních projektů moderního komfortního bydlení. Především jde o projekt Kaskády Barrandov, Harfa Park, Britská čtvrť, Malý háj, Prosek Park a další možnosti luxusního bydlení v Praze. Projekt Kaskády Barrandov představuje luxusní rezidenční oblast s dobře vybavenými bytovými domy, upravenou zelení, veškerou občanskou vybaveností a dobrou dostupností do centra. Projekt počítá s několik klidnými zákoutími plnými zeleně, hřišť a odpočinkových relaxačních ploch. Aktuální etapa Kaskády Barrandov IV nabízí bytový dům se 63 byty v dispozicích 1+kk až 4+kk. Objekt se nachází v blízkosti Prokopského údolí, aquaparku a tramvajové tratě do centra. Kaskády Barrandov je moderní bydlení ideální pro rodiny s dětmi, jednotlivce, seniory i začínající páry.
Prosek Park


Novostavby Praha 8

Pokud máte zájem o novostavby Praha 8, tak si určitě podívejte projekty z této lokality: Bydlení Světova, Nové Chabry, Lofty Křižíkova, Jižní Stráň, Koti Troja, Viladům v Zámcích, Projekt Queen, Bytový dům Na Korábě, Bytový dům “U Váhy” atd..

Prosek Park

Projekt Prosek Park nabízí nové byty Praha 9 na oblíbeném pražském Proseku poblíž známé bobové dráhy s restaurací a letní zahrádkou. Bydlení se nachází v klidném prostředí, které je ideální pro relaxaci a sportovní vyžití. K dispozici je squash, tenis, fotbal, in-line stezky i plavecký bazén. Prosek Park se nachází v blízkosti stanice metra C Prosek. Za zmínku stojí i výborná dostupnost do centra a plná občanská vybavenost včetně obchodů, úřadů, základních a středních škol, bank, pošty, lékárny, zdravotnických zařízení a dalších služeb.

Harfa Park

Harfa Park je projekt moderního bydlení ve Vysočanech. Jedná se o komfortní bydlení nedaleko centra města s plnou občanskou vybaveností a skvělými možnostmi relaxace a sportovního vyžití. Nedaleko je k dispozici několikakilometrová cyklostezka, říčka Rokytka a rozsáhlá síť obchodů a služeb včetně nákupního centra a multifunkční haly.

Kategorie: Byt, Magazín bydlení, Nové byty

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce