Nové byty v Praze 6

Oblast Bubenče, Dejvic, Břevnova a přilehlých lokalit, tedy území Prahy 6, je jednou z nejžádanějších rezidenčních oblastí. Tato městská část má zřejmé přednosti, kterými jsou dobrá dostupnost jak centra Prahy, tak přírodní rezervace Divoká Šárka a dalších přírodních krajin. Je proto velký zájem o stávající obytné kapacity a stále také probíhá jejich rozšiřování. Podívejte se s námi, jaké jsou nejnovější možnosti bydlení v Praze 6 a jaké bytové projekty se chystají v nejbližší době.

Připraveny k nastěhování

Na území Prahy 6 vniklo během posledních let mnoho developerských komplexů, které jsou připraveny na své nájemníky. Představíme vám pět zajímavých projektů, které nabízejí byty i rodinné domy různých dispozic k prodeji i k pronájmu.

Rezidence Bělohorská
Od dubna letošního roku jsou zájemcům o bydlení na Praze 6 k dispozici byty a ateliéry v Rezidenci Bělohorská. Vilový dům v žádané lokalitě Břevnova má celkovou kapacitu 35 bytových jednotek. Přednostmi lokality jsou například blízkost metra Hradčanská nebo parku Ladronka.

Rodinné domy v Nebušicích
Malebný areál pražských Nebušic nabízí nejen klidné a komfortní bydlení, ale také příjemné odpočinkové zóny. Bydlení “Rodinné domy v Nebušicích” je zde uzpůsobeno především pro rodiny s dětmi. Rodinné vily jsou nabízeny jak k pronájmu, tak k prodeji. Dispozice největších vil jsou až 6+KK.

Krásný život v Bella Vita
Bytový a komerční komplex Bella Vita je unikátní tím, že jde o rekonstruovanou viniční usedlost ze 17. století. Kromě bytů a řadových domků nabízí Bella Vita také prostory pro komerční užití. Poblíž areálu se nachází například obora Hvězda a další relaxační zóny.

Rezidence Podbaba
Klidné prostředí a bytové jednotky od velikosti 24 m2 nabízí dejvická Rezidence Podbaba. Nachází se v blízkosti Stromovky a Divoké Šárky a zároveň nabízí výborné spojení s metrem. Dobrá občanská vybavenost vyhoví i vysokým požadavkům na úroveň bydlení.

Můj dům, můj hrad
Zajímavým moderním řešením bydlení jsou rodinné domy v rezidenčním komplexu v Lysolajích. Nabízí výběr mezi koupí domu kompletně hotového nebo v takzvaném „shell & core“ stavu. Takový dům je dostavěn, ovšem bez vnitřního vybavení. Tento typ povedení umožňuje dokončit dům – fasádu, omítku, podlahy, kanalizaci a další prvky – podle představ majitele.

Projekty ve výstavbě

Rozvoj bytového zázemí Prahy 6 ještě zdaleka není u konce. Developerské společnosti reagují na zájem o bydlení a nadále přicházejí s moderním řešením bydlení. Následující projekty by měly vyrůst v nejbližší době.

Bydlení Liboc
Jednou z hlavních předností projektu Bydlení Liboc je blízkost Šáreckého údolí. Dalšími významnými plusy jsou dobrá dopravní dostupnost a vynikající občanská vybavenost. Termín dokončení čtyřpodlažního komplexu se šestnácti bytovými jednotkami je stanoven na duben 2015.

Projekt Evropská
Na konci Evropské třídy začne příští rok vyrůstat komplex s názvem Evropská. Tento komplex nabídne komerční i obytné plochy a bude také sídlem společnosti CTR group a.s. Výhodou bydlení v této lokalitě bude například také rychlé spojení na Mezinárodní letiště Václava Havla.

O bydlení v Praze 6 je dlouhodobě vleký zájem. Tento zájem ovlivňuje mnoho faktorů. Těmi jsou blízkost přírodních areálů, možnost pořídit si zde nejen byt, ale i rodinný dům, dobrá občannská vybavenost nebo také předpokládané prodloužení linky metra A. Také proto se lze domnívat, že v dohledné době vyroste v této lokalitě ještě mnoho dalších, zajímavých projektů. Developerské firmy se ovšem budou muset vypořádat s různými faktory, které další výstavbu obytných komplexů ovlivní. Mohou to být požadavky na estetiku a ohled na okolní prostředí, zákonná omezení výstavby nebo požadavky na energetickou náročnost bytů.

Kategorie: Magazín bydlení, Nové byty

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce