Nové bydlení

sochorova tien

Rezidence Sochorova – bydlení budoucnosti

Projekt rezidence Sochorova nabízí krásné byty v Brně Žabovřeskách, které mají architektonickou tvář a rozhodně se neřadí k nevzhledným sídlištím, která u nás dosud převažují. Výstavba probíhá ve dvou etapách, kdy první už je zdárně dokončena a mohou se stěhovat první rodiny, páry i jednotlivci.

byty-vidoule-nove-bydleni-v-praze-5 tien

Byty Vidoule – nové bydlení v Praze 5

Opravdu zajímavé a luxusní bydlení předkládá developerská společnost Intertrade Group ve svém projektu Byty Vidoule umístěném do klidného prostředí městské části Praha 5 – Košíře kousek vedle obytné čtvrti Cibulka. Mimochodem, zmíněná obytná čvrť postavená stejnou developerskou společností se pyšní cenou v soutěži Best of Reality.

aurora-projekt-strasnice tien

Aurora Projekt | Nové byty na Praze 10 v Strašnicích

Málokdy se podaří situovat bydlení do hlavního města tak, aby stálo hned u metra a současně bylo zasazeno do přírodní zeleně plné vzrostlých stromů. V případě bytového komplexu Aurora Projekt umístěného do Prahy 10 – Strašnic se to podařilo. Navíc se jedná o velice neobvykle co do designu pojatý dům, který navrhlo renomované studium KRR Architektura.

Byty Rezidence Bělohorská tien

Rezidence Bělohorská Nové Byty Praha 6

Když se zmíní městská část Prahy – Břevnov, tak mnohé napadne slavný Břevnovský klášter. Lokalita Prahy 6 – Břevnov je opravdu místem, kudy kráčela historie i nedaleká minulost. A v minulostí velmi nedávné byl v této prestižní čtvrti postaven luxusní, ale přitom neokázalý bytový objekt Rezidence Bělohorská.

dolni_chabry_projekt tien

Developerský projekt Nové Chabry

Atraktivní lokalita Prahy 8, všestranné a pohodlné bydlení nedaleko panenské přírody – tak lze několika slovy charakterizovat developerský projekt Nové Chabry. Zde se totiž nalézá vše, co je potřebné pro moderní život.

slunecni-vez tien

Výšková stavba Sluneční věž – realitní projekt roku 2011

Pražská část Karlín nezaujme jenom svou bohatou historií, a malebnými uličkami. Tato část nově zaujme také svým komfortním bydlením, které dokáže nabídnout developerský projekt s názvem Sluneční věž. Ten má charakter výškové budovy, která nabídne celkem 21 podlaží, v nichž se zájemcům nabízí 30 prostorných a dokonale vybavených apartmánů.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce