Napínací potahy to není jen změna pokoje

potah

Co dokáže za minimální náklady okamžitě změnit pokoj, aniž by se muselo zasahovat do interiérového konceptu rozsáhlou rekonstrukcí? Napínací potahy umí nejen proměnit atmosféru dle daného ročního období, ale rovněž napomohou váš nábytek optimálně chránit před dětmi nebo domácími mazlíčky. Při nákupu těchto potahů se zákazníci dělí na dvě skupiny. Jedna má doma dosluhující gauč nevábného vzhledu a ta druhá má naopak nový a chce jej uchránit před skvrnami, poškrábáním a zesvětláním od slunečních paprsků. Ať už jsou vaše důvody jakékoliv, vybírejte vždy jen od značkových výrobců.

Multielastické potahy

Tento typ potahů je vysoce roztažitelný do všech stran, díky čemuž se dokonale přizpůsobí tvaru vaší sedací soupravy. Nyní zapomeňte na doby, kdy se přes pohovku přehodil přehoz, který se musel několikrát za den narovnávat. Moderní potahy s napínacím efektem nebudete muset opravovat ani jednou.

Mají senzační strukturu a jsou vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů. Stačí jen tak málo a váš interiér dostane zcela novou tvář, kterou lze měnit podle aktuální nálady. Potahy se v případě potřeby jednoduše vyperou a ihned mohou opětovně sloužit jako designově ochranný prvek. Natáhnout je dokáže opravdu každý.

Monoelastické potahy

Tyto napínací potahy jsou vyrobené z elastického kvalitního materiálu s roztažitelností do šířky. Jedná se o potahy s fixní délkou, i přes to je jejich rozměr dostačující. Jsou vhodné zejména pro pohovky s odnímatelným sedákem, u nichž přebytečnou látku jednoduše zasunete a tím docílíte skvělého vzhledu.

Jedná se i o cenově dostupnější variantu. Pokud máte doma i vy dosluhující pohovku či další sedací nábytek a chcete ho efektivní cestou oživit, vyzkoušejte to skrze moderní potahy. Vybírejte z celé řady barev a vzorů na portálu decodoma.

Kategorie: Nábytek

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce