Nabídku bytů v Praze najdete na jednom místě

Zájemcům o koupi nového bytu v Praze je k dispozici portál shromažďující kompletní nabídku bydlení v hlavním městě. Stránky věnují pozornost například levným bytům, kterých je dostatek jak mezi novostavbami, tak i ve starší zástavbě. Stejně tak je na nich možné vybírat s nabídky luxusního bydlení v centru Prahy pro náročnější zákazníky.

Novostavby mohou být životní investicí

V Praze vyrůstá řada novostaveb, které mohou být vynikající investicí do budoucna. Zakoupení novostavby v Praze přinese pohodlné a komfortní bydlení nejen vám, ale pravděpodobně i příštím generacím. Vybírat přitom můžete z nabídky bytů od velikosti 1+kk až po skutečně prostorné obydlí 5+kk. Nacházejí se v celém hlavním městě, takže ať už vás láká bydlení v Modřanech, na Vysočanech či na Barrandově nebo ve kterékoli jiné lokalitě Prahy, určitě si vyberete. Domy jsou situovány v lokalitách s dobrou dopravní dostupností a občanskou vybaveností, takže vám v novém domově nebude nic scházet.

Byty se nacházejí ve skvělých lokalitách

Příkladem skvělé lokality může být pro novostavby Praha 5. Oblasti vyniká velkým množstvím zeleně a přírodním rázem území včetně známého údolí Motolského potoka Kromě bydlení cenově dostupného pro každého zákazníka na Praze 5 vzniklo i několik luxusnějších projektů včetně uzavřeného areálu pro klienty, kteří preferují absolutní klid a jsou ochotni si za něj připlatit.

Ideální lokalitou je na zajímavé byty Smíchov. Staropražská lokalita s původní vilovou zástavbou z 19. a 20. století nabízí obyvatelům ideální vzdálenost od centra a blízkost sportovních areálů i lékařských center. Rodiče pak ocení dostatek mateřských i základních škol. Uživatelé hromadné dopravy v případě Smíchova ocení zdejší autobusové linky a metro trasy B se zastávkou Anděl.

Kategorie: Nové byty

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce