Možnosti využití kamenného obkladu a dlažby na terasu

02-dlazba

Při rekonstrukci nebo zcela nové výstavbě domu, bytu či exteriéru v nejbližším okolí rodinného domu se vždy hledí na výslednou cenu, která velice často zakrývá četné a především zajímavé možnosti. Jednou z takových možností, jak si vylepšit stávající bydlení nebo naopak posunout komfortní vzhled nového projektu se skrývá v kamenné dlažbě a obkladu. Mezi přední odborníky a dodavatele přírodního kamene řadíme společnost Stonemarket, která dokáže zajistit profesionální servis od vyhotovení projektu až po finální údržbu. Na trhu figuruje více jak sedmnáct let, což dokazuje opravdovou znalost této problematiky.

Venkovní dlažba na terasu

Přírodní materiály vždy byly a nadále i zůstanou populární pro obrovské množství klientů hledající kompromis mezi tradičním vzhledem a mimořádnou kvalitou, kterou kámen může zajistit. Dlažba na terasu patří mezi nejvhodněji zvolené exteriérové řešení, jelikož jen těžko naleznete odolnější materiál proti otěru za současného zachování mrazuvzdornosti a dlouhé životnosti.

Mezi nejoblíbenější kamenné dlažby patří pískovec OCRA, která si získala svou popularitu pro svůj typicky románský vzhled. I přes to, že se nejedná o nejlevnější materiál na trhu, určitě se vám vaše investice vrátí v extrémně velké životnosti. Přírodní kámen je takřka nezničitelným fenoménem.

Obkladový kámen do interiéru

Obkladový kámen se při vhodném zacílení dá využít i v interiérových prostorech. Možnosti jsou v této oblasti takřka nevyčerpatelné a každým rokem se přichází na nové varianty využití. Aktuálně se tento přírodní materiál využívá jako dekorační prvek pro originální povznesení daného prostoru nebo místnosti.

Velmi často je k vidění v obývacích pokojích nebo v okolí krbu. V neposlední řadě není nic neobvyklého, když tento materiál naleznete v koupelně a kuchyni. V případě, že si necháte vytvořit profesionální návrh a realizaci pokládky přenecháte na odbornících, určitě vás tento ryze přírodní materiál nezklame. Navštivte showroom společnosti StoneMarket a přesvědčte se sami.

Kategorie: Exteriér a zahrada

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce