Rekonstrukce

rekonstrukce bytů Brno tien

Rekonstrukce bytů Brno

Máte starší byt? Rádi byste jej zmodernizovali? Hledáte vhodného partnera? Vyzkoušejte naše služby.

Naše společnost Burdo na rekonstrukce bytů Brno již více než 10 let zajišťuje kompletní servis na rekonstrukce bytů a domů v Brně a jeho okolí.

tien

Renovace parket tak, jak má být

Parkety se dají nazvat bez diskuse podlahovou klasickou. Ať jsou lakované nebo voskované, pro původní vzhled je třeba jim věnovat nějakou pozornost a péči. Pravidelné čištění je samozřejmost, občasná renovace parket Praha pak může vzhled oživit ještě více.
Dřevěné parkety přijímají – stejně jako nábytek – vlhkost a teplotu okolí.

tien

Betonové podlahy a jejich oprava

Betonové podlahy jsou vhodné pro skladové prostory, výrobní haly, ale můžeme vidět u nás doma nebo i ve společných prostorách bytových domů a sklepech. Tyto podlahy jsou v takových případech velmi namáhány a i ta nejpevnější a nejlepší podlaha se po čase používání znehodnotí. Objeví se nejen praskliny, ale také výmoly a prašnost.

dobre-ceny tien

Elektrické nářadí pro profesionální i začínající kutily

Hledáte optimální zázemí pro nákup kvalitního elektrického nářadí? Chybí vám v dílně aku šroubováky, elektrické pájky nebo se jen chcete obdarovat dalším prvotřídním pomocníkem, na kterého bude spolehnutí? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, tak dejte přednost značkám Narex, Makita nebo Milwuakee.

rekonstrukce domu tien

Lze revitalizovat panelový dům s hnízdištěm Rorýse obecného?

I panelový dům se občas stane vítaným útočištěm chráněného Rorýse obecného. Když si postaví hnízdo na panelovém domě, máme problém. Pokud chceme revitalizovat dům, na kterém je Rorýs uhnízděn, stavební úpravy musí probíhat v souladu se zákonem č. 114/1992 Sb.

Rekonstrukce bytu aneb co s prostorem tien

Rekonstrukce bytu aneb co s prostorem

Rekonstrukce obytných prostor, ať již v bytě nebo rodinném domě, je vždy velkým zásahem do života obyvatel. Rekonstrukce dává prostor pro nové zamyšlení o využití prostoru v jednotlivých místnostech. Ať již se jedná o chodbu a možné vestavěné skříně. Nové pojetí kuchyně s jídelnou a tedy umístění kuchyňské linky.

Tři super tipy, jak ji rychle zvětšit předsíň tien

Tři super tipy, jak ji rychle zvětšit předsíň

S tímto problémem se setkává větší část obyvatel bytů v panelových domech. Pouštět se do rekonstrukce je finančně náročné a občas i nemožné. V předsíni a obýváku použijte stejné nebo aspoň příbuzné povrchy podlah, stěn a také nábytku, v přechodech se vyhněte členitosti.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce