Rekonstrukce

dobre-ceny tien

Elektrické nářadí pro profesionální i začínající kutily

Hledáte optimální zázemí pro nákup kvalitního elektrického nářadí? Chybí vám v dílně aku šroubováky, elektrické pájky nebo se jen chcete obdarovat dalším prvotřídním pomocníkem, na kterého bude spolehnutí? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, tak dejte přednost značkám Narex, Makita nebo Milwuakee.

rekonstrukce domu tien

Lze revitalizovat panelový dům s hnízdištěm Rorýse obecného?

I panelový dům se občas stane vítaným útočištěm chráněného Rorýse obecného. Když si postaví hnízdo na panelovém domě, máme problém. Pokud chceme revitalizovat dům, na kterém je Rorýs uhnízděn, stavební úpravy musí probíhat v souladu se zákonem č. 114/1992 Sb.

Rekonstrukce bytu aneb co s prostorem tien

Rekonstrukce bytu aneb co s prostorem

Rekonstrukce obytných prostor, ať již v bytě nebo rodinném domě, je vždy velkým zásahem do života obyvatel. Rekonstrukce dává prostor pro nové zamyšlení o využití prostoru v jednotlivých místnostech. Ať již se jedná o chodbu a možné vestavěné skříně. Nové pojetí kuchyně s jídelnou a tedy umístění kuchyňské linky.

Tři super tipy, jak ji rychle zvětšit předsíň tien

Tři super tipy, jak ji rychle zvětšit předsíň

S tímto problémem se setkává větší část obyvatel bytů v panelových domech. Pouštět se do rekonstrukce je finančně náročné a občas i nemožné. V předsíni a obýváku použijte stejné nebo aspoň příbuzné povrchy podlah, stěn a také nábytku, v přechodech se vyhněte členitosti.

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce